לפרסום חייגו: 050-5788255

מ.א שער הנגב בהעוטף

שער הנגב

בשם הורי שער הנגב: עשרות מארזים מתוקים חולקו לצוותי הרפואה - מ.א שער הנגב בהעוטף

בשם הורי שער הנגב: עשרות מארזים מתוקים חולקו לצוותי הרפואה

עשרות מארזים מתוקים חולקו השבוע לצוותי הרפואה של בתי החולים ברזילי וסורוקה, ושל מד"א מרחב לכיש בשם הורי שער הנגב. בין הדברים שנכתבו על המארזים: "אנו ההורים בשער הנגב, מוקירים ומעריכים כל אחת ואחד מכם על האכפתיות, ההשקעה, הטיפול המסור ועל הביטחון שאתם נוטעים בנו. תודה רבה ויישר כח לכולכם על כך" (צילום: דוברות המועצה)

בשער הנגב חילקו בשבוע שעבר ערכה למשפחות וילדי החינוך המיוחד במועצה - מ.א שער הנגב בהעוטף

בשער הנגב חילקו בשבוע שעבר ערכה למשפחות וילדי החינוך המיוחד במועצה

השהות הממושכת בבתים מקשה על כולם -מבוגרים וילדים כאחד, אך יש מספר משפחות שהיציאה מהשגרה או מהמסגרת, מקשה עליהם במיוחד ואלו ילדי החינוך המיוחד. מועצה אזורית שער הנגב רואה כערך עליון את השילוב וההכלה של כל ילד וילדה בשער הנגב. בשבוע שעבר חילקה המועצה ערכה מיוחדת במינה, לכל המשפחות המיוחדות וילדי החינוך המיוחד של שער הנגב. הערכה כללה מוצרים שנועדו להקל על ילדי החינוך המיוחד- מכשיר ספורט מיוחד לתנועה ושחרור מתחים, שק אגרוף וערכת יצירה מותאמת (צילום: דוברות המועצה)

שעתה היפה של הקהילה - מ.א שער הנגב בהעוטף

שעתה היפה של הקהילה

בשבועיים האחרונים החלו מיני יוזמות בכל יישובי שער הנגב, שלצד ההגבלות וההנחיות מצליחים לשמור על חיי קהילה פעילים ורמת סולידריות גבוהה מאי פעם. ראש המועצה: "הדוגמאות האלו מספיקות להבין את הלך הרוח בקהילות החזקות והמלוכדות שלנו. אי אפשר להשאר אדישים אל מול הכוח העצום הזה. לצד הקושי והאתגר, אין ספק שזוהי שעתה היפה של קהילת שער הנגב" (צילום: דוברות המועצה)

מיזם "קהילה ברשת" של שער הנגב יצא לדרך - מ.א שער הנגב בהעוטף

מיזם "קהילה ברשת" של שער הנגב יצא לדרך

בשבוע האחרון מפעילה המועצה האזורית שער הנגב, דרך דף הפייסבוק המועצתי ודרך האתר, את מיזם "קהילה ברשת". עשרות תכנים ומפגשים מקוונים, המיועדים לילדים בכל טווח הגילאים, צעירים ומבוגרים. בכל יום מתפרסם לו"ז המפגשים הצפוי בפייסבוק של המועצה. הבקרים נפתחים עם מפגשים המיועדים לילדי הגן, במהלך היום עולים תכנים המיועדים לילדים בגילאי בית ספר ותיכון, ובערב מפגשים מקוונים והרצאות בשלל תחומים למבוגרים

אמנם לא יחד, אבל גם לא לבד - מ.א שער הנגב בהעוטף

אמנם לא יחד, אבל גם לא לבד

בשבוע שעבר יצאו במועצה האזורית שער הנגב ביוזמה מרגשת - הכנה ושליחה של משלוחי מזון וציוד בסיסי למשפחות נזקקות, שאי הודאות הכלכלית והשהייה של הילדים בבית, מקשה עליהן במיוחד. מדובר ביוזמה של המועצה, אליה הצטרפו הישובים יכיני, מפלסים, נחל עוז, כפר עזה, דורות, רוחמה, ברור חיל, אור הנר, ארז וגבים. מחלקת הרווחה ניהלה את המבצע המורכב, ונהגי מחלקת התחבורה של המועצה חילקו את החבילות ביממה אחת של עבודה אינטנסיבית (צילום: דוברות המועצה)

בהמשך להנחיות משרד הבריאות - מועצת שער הנגב יוצאת בהודעה לתושבים - מ.א שער הנגב בהעוטף

בהמשך להנחיות משרד הבריאות - מועצת שער הנגב יוצאת בהודעה לתושבים

ביממה האחרונה המועצה האזורית שער הנגב עושה מאמצים עילאיים לנסות ולייצר שגרה יציבה במסגרת ההנחיות של משרד הבריאות. בהודעה שהעבירה אמש לתושבים, מצורפים עדכונים חדשים במסגרת הנחיות משרד הבריאות (צילום: דוברות המועצה)

נשות שער הנגב ציינו את שבוע האישה הבינלאומי בפעילות גיבוש מרתקת - מ.א שער הנגב בהעוטף

נשות שער הנגב ציינו את שבוע האישה הבינלאומי בפעילות גיבוש מרתקת

בשבוע שעבר ציינו בכל העולם את שבוע האישה הבינלאומי. ביום חמישי האחרון יצאו כל עובדות המועצה לפעילות גיבוש במרכז ההידרותרפי. יחד הן נהנו משיעורי ההידרו לבריאות הגוף והנפש ומארוחת צהרים מושקעת. גם כלפי הקהילה, ערב ההוקרה לנשים מנהיגות ע"ש מרוה מיזלס ז"ל, שכאמור נדחה ובקרוב יקבע לו תאריך חדש, מצליח להאיר זרקור על התרומה המיוחדת וחשובה שיש לנשים בקהילה (צילום: דוברות המועצה)

מתכננים את העתיד - מ.א שער הנגב בהעוטף

מתכננים את העתיד

ביום חמישי האחרון קיימו בשדרות את הכנס השנתי של איגוד המתכננים בישראל, שנערך השנה בשיתוף פעולה שלנו עם עיריית שדרות. הכנס הוקדש השנה לנושא שבמועצה האזורית שער הנגב ושדרות מתעסקים בו רבות - שיתופי פעולה בין מרחב כפרי למרחב עירוני. לכנס הגיעו מאות מתכננים, מהמשרדים המובילים בישראל, להתרשם וללמוד על תנופת הפיתוח של אזורינו (צילום: דוברות שער הנגב)