לפרסום חייגו: 050-5788255

מ.א שער הנגב בהעוטף

שער הנגב

"SAUDADES": הפרויקט המרגש של ותיקי שער הנגב - מ.א שער הנגב בהעוטף

"SAUDADES": הפרויקט המרגש של ותיקי שער הנגב

בקיבוץ ברור חיל נערך בשבוע שעבר טקס מרגש, אשר סיכם שנה שלמה של פרויקט מיוחד - תיעוד סיפורי הוותיקים בעשורים הראשונים לקיום הקיבוץ. ראש המועצה: זו הייתה חגיגה נפלאה של 4 דורות, עם המון כבוד והערכה לעבר ולאלה שעיצבו אותו" (צילום: דוברות המועצה)

במיוחד בשבילם: הטיול המרגש של ילדי שער הנגב - מ.א שער הנגב בהעוטף

במיוחד בשבילם: הטיול המרגש של ילדי שער הנגב

השבוע יצאו 14 משפחות של ילדים עם צרכים מיוחדים מהמועצה האזורית שער הנגב לטיול גיבוש בצפון. מדובר ביוזמה משותפת של המועצה עם עמותת "נופש לגעת בשמיים". ראש המועצה: "שלושת הימים האלו הוכיחו לכולנו שעם קצת מחשבה והתאמה הכל אפשרי. הרגע בו הילדים חוזרים מאושרים וצוחקים ביחד עם משפחתם שווה בשבילי את הכול" (צילום: דוברות המועצה)

ותיק על הבר - מ.א שער הנגב בהעוטף

ותיק על הבר

בשבוע שעבר התקיים בקיבוץ נחל עוז מפגש "ותיק על הבר", חלק מתוך סדרת מפגשים במועצה האזורית שער הנגב של פרויקט "משכילים לעשות", במסגרתו הוזמנו ותיקים בעלי סיפור חיים מיוחד לספר על עצמם במפגש קליל וחברי. המפגש בנחל עוז הוא האחרון בסדרה של מפגשים מיוחדים ומלאי משמעות (צילום: דוברות שער הנגב)

ברוכים הבאים לשער הנגב - מ.א שער הנגב בהעוטף

ברוכים הבאים לשער הנגב

במסגרת אגרת שנשלחה מטעם אופיר ליבשטיין, ראש מועצת שער הנגב, כתב ראש המועצה על קליטתן של 57 חברים חדשים שהצטרפו לקיבוץ אור הנר. כמו כן, נכתב על התכנסות מנהלי המחלקות, התאגידים ומסגרות החינוך במועצה על מנת לבנות את היעדים לחמש השנים הבאות (צילום: דוברות המועצה האזורית שער הנגב)

מיזם חריש: מיזם חינוכי בעוטף עזה - מ.א שער הנגב בהעוטף

מיזם חריש: מיזם חינוכי בעוטף עזה

במועצה אזורית שער הנגב, המחלקה לחינוך חברתי ומרכז הצעירים במתנ"ס שער הנגב, חברו יחד ליצירת מיזם ראשון מסוגו. המיזם המעניק מעטפת תומכת לצעירים אחרי שירות צבאי המעוניינים לעסוק בחינוך, לחיות באזור היפיפייה והמאתגר של הנגב המערבי, לגור עם חבר'ה צעירים, מרקעים שונים ומכל הארץ, ולעסוק בתחום החינוך (צילום: דוברות שער הנגב)