לפרסום חייגו: 050-5788255

מ.א שער הנגב בהעוטף

שער הנגב

ישוב ומועצה יחד - מ.א שער הנגב בהעוטף

ישוב ומועצה יחד

כחלק מתוכנית פיתוח וחיזוק המנהיגות בישובים במועצה האזורית שער הנגב, נפגשו בשישי האחרון חברי הנהלות הישובים, נציגי המליאה וממלאי התפקידים מהישובים יכיני, אור הנר, ברור חיל וגבים, לסדנה יוצאת דופן באוניברסיטת בן גוריון. המשתתפים לקחו חלק בסימולטור חברתי ראשון מסוגו בארץ, ובסדנה מעשית בנושא שותפויות ושיתוף (צילום: דוברות המועצה)

הכנס הראשון של קהילת עסקים שער הנגב נערך בשבוע שעבר - מ.א שער הנגב בהעוטף

הכנס הראשון של קהילת עסקים שער הנגב נערך בשבוע שעבר

ביום שלישי האחרון התכנסו עשרות מבעלי העסקים הקטנים והיזמים במרחב שער הנגב, לכנס הראשון של Bsng - קהילת עסקים שער הנגב. הכנס התקיים ב-eXlab, מרחב היזמות והחדשנות של המכללה האקדמית ספיר. ראש המועצה: "קהילת העסקים שלנו נועדה לאפשר לעסקי שער הנגב לגדול ולהתפתח יחד, בהתמודדות משותפת אל מול האתגרים, ובתהליך מתמשך של למידה והתחזקות" (צילום: דוברות המועצה)

ישיבת פורום הורים של תיכון שער הנגב התקיימה בשבוע שעבר - מ.א שער הנגב בהעוטף

ישיבת פורום הורים של תיכון שער הנגב התקיימה בשבוע שעבר

ביום שני האחרון נערכה במועצה האזורית שער הנגב ישיבת פורום הורים של תיכון שער הנגב. בפגישה הוצגה להורים התפיסה החינוכית של המועצה והיעדים שהציבו לשנה הקרובה ולשנים הבאות. ראש המועצה: "שמחתי לפגוש הורים מעורבים שלוקחים חלק פעיל בעיצוב הדור הבא של שער הנגב.  ישנה שותפות גדולה בין ההורים בתיכון לצוותים החינוכיים. פורום ההורים נותן לבית הספר רוח גבית. העבודה המשותפת של בית הספר עם הפורום היא יוצאת דופן וראויה להערכה" (צילום: דוברות המועצה)

כנס הוקרה לסיירת המתנדבים של שער הנגב נערך בשבוע שעבר - מ.א שער הנגב בהעוטף

כנס הוקרה לסיירת המתנדבים של שער הנגב נערך בשבוע שעבר

ביום חמישי בערב נערך כנס הוקרה למתנדבי המת"מיד - סיירת המתנדבים של שער הנגב. במת"מיד יש כבר מעל ל- 120 מתנדבים שבעבודתם מצליחים לשמור על חיי אדם, רכוש, תבואה ופרנסת התושבים. הערב כלל הצגה של סיכום פעילות יחידת המת"מיד לשנת 2019 והוקרה של כלל המתנדבים (צילום: דוברות המועצה)

חודש של ימי שישי מוזיקליים לילדי הגיל הרך בשער הנגב - מ.א שער הנגב בהעוטף

חודש של ימי שישי מוזיקליים לילדי הגיל הרך בשער הנגב

הפרויקט "קונצרט גן" במועצה האזורית שער הנגב החל בשבוע שעבר את שנתו ה-19 בקיבוץ נחל עוז. במסגרת הפרויקט, מגיעים תלמידי הקונסרבטוריון של מתנ״ס שער הנגב לגני הילדים בכל יישובי המועצה, ומנגנים בכל שנה שירים של יוצר ישראלי מוערך. השנה נהנים ילדי הגנים והוריהם משיריו של יהונתן גפן (צילום: מועצה אזורית שער הנגב)

הרצאה להורי ילדי הגיל הרך התקיימה בשער הנגב - מ.א שער הנגב בהעוטף

הרצאה להורי ילדי הגיל הרך התקיימה בשער הנגב

40 הורים לילדים בגיל הרך במועצה האזורית שער הנגב הגיעו השבוע להרצאה של טל ברייר בן מוחה, מקימת ארגון מנהיגותה - חינוך מודע מגדר, בקיבוץ אור הנר. זו הרצאה משותפת שהביאו המחלקה לגיל הרך יחד עם היועצת למעמד האישה במועצה (צילום: דוברות המועצה)

בשער הנגב נערך ערב הוקרה לצוותי הגיל הרך ביישובי המועצה - מ.א שער הנגב בהעוטף

בשער הנגב נערך ערב הוקרה לצוותי הגיל הרך ביישובי המועצה

בתחילת השבוע התכנסו כל צוותי הגיל הרך מיישובי המועצה האזורית שער הנגב לערב למידה והוקרה, בהובלת המחלקה לגיל הרך ומרכז החוסן של המועצה. כ-140 נשות ואנשי צוות נפגשו עם מנחים מהשירות הפסיכולוגי החינוכי ומהמחלקה לשירותים חברתיים לשיח על התמודדות הצוותים בעיתות חירום, על החוזקות והאתגרים שמביאה מעת לעת מציאות חיינו (צילום: דוברות המועצה)

שגרירים של רצון טוב - מ.א שער הנגב בהעוטף

שגרירים של רצון טוב

בשבוע שעבר קיבל בית ספר "אלונים שער הנגב" הודעה מחממת לב ממשרד החינוך. בהודעה מברך צוות המשרד את תלמידי ומורי בית הספר על תכנית "שגרירים", תכנית יוצאת הדופן שפעלה באלונים בחודשים האחרונים. תכנית "שגרירים" היא תכנית חברתית-ערכית המאפשרת לכל תלמיד לגלות מעורבות חברתית, לפעול כשגריר של העשייה הערכית, בנתינה, בלקיחת האחריות על עצמו ועל הסביבה בכל מקום - בבית הספר, במשפחה ובקהילה

שער הנגב: ערב הוקרה לצוותי החירום היישוביים התקיים בשבוע שעבר - מ.א שער הנגב בהעוטף

שער הנגב: ערב הוקרה לצוותי החירום היישוביים התקיים בשבוע שעבר

ביום חמישי בערב התקיים במועצה האזורית שער הנגב ערב הוקרה לצוותי החירום היישוביים, אחרי תקופה לא פשוטה של עבודה אינטנסיבית. הערב כלל הרצאה של שגיא שחר בנושא קריירת דור המחר, סדנת תיפוף וקצב של תומר אלוני וארוחת ערב מפנקת בפטגוניה שבאור הנר (צילום: דוברות המועצה)