לפרסום חייגו: 050-5788255

מ.א שער הנגב בהעוטף

שער הנגב

קהילה 2.0 - מ.א שער הנגב בהעוטף

קהילה 2.0

בשבוע שעבר נערך בחממת הטכנולוגיה שער הנגב, ההאקתון השני של התנועה הקיבוצית. מדובר במרתון בניה של מיזמים בנושא כלכלה, קהילה, תרבות ופנאי בקיבוצים. ראש מועצת שער הנגב: "מדובר בהישג גדול לנו כקהילה. מכל יוזמה כזאת יצמח פרויקט כשכל אחד מהפרויקטים מקדם, מפתח ומחזק את הקהילה בדרך שונה"

הדור הבא של הנהגת שער הנגב וקהילות המועצה - מ.א שער הנגב בהעוטף

הדור הבא של הנהגת שער הנגב וקהילות המועצה

צעירי ברור חיל ניצלו את יום החופש השבוע (לאחרי שהצביעו) למפגש התנעה של קהילת צעירי הקיבוץ. המפגש נערך בשיתוף מרכז הצעירים שער הנגב, ועסק בתהליכים קהילתיים, מקום הצעירים במועצה ובקיבוץ, היכרות וסדנת קוקטיילים להעשרת הידע (צילום: דוברות המועצה)

מרגישים בטוחים בשער הנגב - מ.א שער הנגב בהעוטף

מרגישים בטוחים בשער הנגב

בתחילת השבוע התקיים במועצה האזורית שער הנגב כנס של כל שותפויות הביטחון השונות של מועצה. בין היתר ערכו דיון בנוגע לסקירת פח"ע, סקירה פלילית וחקלאית, דרכי פעולה להמשך מיגור הפשע באזור תוך כינון שיתופי פעולה בכל המישורים (צילום: דוברות המועצה האזורית שער הנגב)

הורה שמש - מ.א שער הנגב בהעוטף

הורה שמש

בשבוע שעבר נחתו מוייטנאם להקת "הורה שמש" - להקת הריקוד של שער הנגב, לאחר שהוזמנה לרקוד בסיבוב הופעות בצפון וייטנאם. ראש המועצה: "חברי הלהקה יצגו אותנו בכבוד רב וחשפו את תושבי המדינה הרחוקה גם לסיפור המיוחד של קהילות שער הנגב, וגם ליכולות המרשימות והרמה הגבוהה של הלהקה והחברים בה" (צילום: דוברות המועצה)

יכיני הדור הבא - מ.א שער הנגב בהעוטף

יכיני הדור הבא

ביום חמישי בשבוע שעבר נפתח במועצה האזורית שער הנגב קורס הדירקטורים לתושבי מושב יכיני. מדובר בקורס ייחודי וראשון מסוגו בארץ, שנבנה בשיתוף פעולה של מועצה אזורית שער הנגב, מעברים נגב צפוני ותנועת המושבים. ראש המועצה: "מדובר בתכנית משמעותית שעוסקת גם בפיתוח קהילה ומסגרת חברתית, ואין ספק שקהילת יכיני נמצאת בתנופה אדירה" (צילום: דוברות המועצה)

ותיקי שער הנגב פורצים גבולות - מ.א שער הנגב בהעוטף

ותיקי שער הנגב פורצים גבולות

בשבוע עבר עלו על מטוס לבטומי שבגאורגיה קבוצה של 40 חברי מועדון יחדיו מהמועצה האזורית שער הנגב, בדרך לטיול בלתי נשכח של חמישה ימים מלאים ועשירים. טווח הגילאים של הקבוצה היה מגיל 68 ועד גיל 93, והטיול כלל מגוון פעילויות מהנות ומאתגרות לצד הכלה ונגישות לכל אחד ואחת מהמשתתפים (צילום: דוברות המועצה)

מועצה אזורית שער הנגב פותחת מוקד מועצתי לשירות לתושב - מ.א שער הנגב בהעוטף

מועצה אזורית שער הנגב פותחת מוקד מועצתי לשירות לתושב

במועצה האזורית שער הנגב החליטו להקים מוקד מועצתי חדש לפניות של תושבים.למוקד ניתן לפנות עם כל שאלה, נושא או עניין הקשורים לילדים, למערכת החינוך בה הם נמצאים, למערך ההסעות ועוד. הפניות יועברו לגורם המטפל המתאים, כך שכל פונה יקבל מענה מהיר ויעיל ככל שניתן

אלוני שער הנגב - מ.א שער הנגב בהעוטף

אלוני שער הנגב

בשנה האחרונה נכנסה קהילת שער הנגב לתהליך נפלא ודמוקרטי של בחירת שמות לבתי הספר היסודיים המועצה. ראש המועצה: "אני גאה לספר לכולכם כי קיבלנו אישור רשמי גם לשמו של בית הספר הוותיק - בית ספר אלוני שער הנגב. השם מבטא בצורה הטובה ביותר את השורשים העמוקים שלנו כקהילה" (צילום: דוברות המועצה)