לפרסום חייגו: 050-5788255

מ.א שער הנגב בהעוטף

שער הנגב

כנס הוקרה לסיירת המתנדבים של שער הנגב נערך בשבוע שעבר - מ.א שער הנגב בהעוטף

כנס הוקרה לסיירת המתנדבים של שער הנגב נערך בשבוע שעבר

ביום חמישי בערב נערך כנס הוקרה למתנדבי המת"מיד - סיירת המתנדבים של שער הנגב. במת"מיד יש כבר מעל ל- 120 מתנדבים שבעבודתם מצליחים לשמור על חיי אדם, רכוש, תבואה ופרנסת התושבים. הערב כלל הצגה של סיכום פעילות יחידת המת"מיד לשנת 2019 והוקרה של כלל המתנדבים (צילום: דוברות המועצה)

חודש של ימי שישי מוזיקליים לילדי הגיל הרך בשער הנגב - מ.א שער הנגב בהעוטף

חודש של ימי שישי מוזיקליים לילדי הגיל הרך בשער הנגב

הפרויקט "קונצרט גן" במועצה האזורית שער הנגב החל בשבוע שעבר את שנתו ה-19 בקיבוץ נחל עוז. במסגרת הפרויקט, מגיעים תלמידי הקונסרבטוריון של מתנ״ס שער הנגב לגני הילדים בכל יישובי המועצה, ומנגנים בכל שנה שירים של יוצר ישראלי מוערך. השנה נהנים ילדי הגנים והוריהם משיריו של יהונתן גפן (צילום: מועצה אזורית שער הנגב)

הרצאה להורי ילדי הגיל הרך התקיימה בשער הנגב - מ.א שער הנגב בהעוטף

הרצאה להורי ילדי הגיל הרך התקיימה בשער הנגב

40 הורים לילדים בגיל הרך במועצה האזורית שער הנגב הגיעו השבוע להרצאה של טל ברייר בן מוחה, מקימת ארגון מנהיגותה - חינוך מודע מגדר, בקיבוץ אור הנר. זו הרצאה משותפת שהביאו המחלקה לגיל הרך יחד עם היועצת למעמד האישה במועצה (צילום: דוברות המועצה)

בשער הנגב נערך ערב הוקרה לצוותי הגיל הרך ביישובי המועצה - מ.א שער הנגב בהעוטף

בשער הנגב נערך ערב הוקרה לצוותי הגיל הרך ביישובי המועצה

בתחילת השבוע התכנסו כל צוותי הגיל הרך מיישובי המועצה האזורית שער הנגב לערב למידה והוקרה, בהובלת המחלקה לגיל הרך ומרכז החוסן של המועצה. כ-140 נשות ואנשי צוות נפגשו עם מנחים מהשירות הפסיכולוגי החינוכי ומהמחלקה לשירותים חברתיים לשיח על התמודדות הצוותים בעיתות חירום, על החוזקות והאתגרים שמביאה מעת לעת מציאות חיינו (צילום: דוברות המועצה)

שגרירים של רצון טוב - מ.א שער הנגב בהעוטף

שגרירים של רצון טוב

בשבוע שעבר קיבל בית ספר "אלונים שער הנגב" הודעה מחממת לב ממשרד החינוך. בהודעה מברך צוות המשרד את תלמידי ומורי בית הספר על תכנית "שגרירים", תכנית יוצאת הדופן שפעלה באלונים בחודשים האחרונים. תכנית "שגרירים" היא תכנית חברתית-ערכית המאפשרת לכל תלמיד לגלות מעורבות חברתית, לפעול כשגריר של העשייה הערכית, בנתינה, בלקיחת האחריות על עצמו ועל הסביבה בכל מקום - בבית הספר, במשפחה ובקהילה

שער הנגב: ערב הוקרה לצוותי החירום היישוביים התקיים בשבוע שעבר - מ.א שער הנגב בהעוטף

שער הנגב: ערב הוקרה לצוותי החירום היישוביים התקיים בשבוע שעבר

ביום חמישי בערב התקיים במועצה האזורית שער הנגב ערב הוקרה לצוותי החירום היישוביים, אחרי תקופה לא פשוטה של עבודה אינטנסיבית. הערב כלל הרצאה של שגיא שחר בנושא קריירת דור המחר, סדנת תיפוף וקצב של תומר אלוני וארוחת ערב מפנקת בפטגוניה שבאור הנר (צילום: דוברות המועצה)

שער הנגב: חדשנות שהולכת ומתרחבת - מ.א שער הנגב בהעוטף

שער הנגב: חדשנות שהולכת ומתרחבת

ביום רביעי האחרון קיימו במועצה האזורית שער הנגב מפגש יוצא דופן. כל מנהלי המחלקות וזרועות המועצה השונות, הגיעו להתארח במרכז ח"י - מעבדת החדשנות והיזמות של מכללת ספיר. המרכז הייחודי של המכללה, מכיל בתוכו מעבדות פיתוח במספר רב של נושאים שונים ומגוונים כגון: פיתוח קהלים לתרבות בפריפריה, פסיכולוגיה וחינוך, מעבדת תחבורה חכמה ועוד (צילום: דוברות המועצה)

כנס ועדים ראשון מסוגו התקיים במועצה האזורית שער הנגב - מ.א שער הנגב בהעוטף

כנס ועדים ראשון מסוגו התקיים במועצה האזורית שער הנגב

בשבוע שעבר התקיים במועצה האזורית שער הנגב  מפגש ראשון מסוגו - כנס ועדים שהוקדש להכשרה לחברי הנהלות הישובים בשער הנגב. הכנס התקיים בגרין פאב ניר עם, והגיעו אליו עשרות בעלי תפקידים ונציגי ועד מכל ישובי שער הנגב. מדובר בשיתוף פעולה של המטה האסטרטגי, המחלקה לשירותים חברתיים ומרכז החוסן שער הנגב (צילום: דוברות המועצה)

מדרום אפריקה לשער הנגב באהבה - מ.א שער הנגב בהעוטף

מדרום אפריקה לשער הנגב באהבה

בשבוע שעבר חזרה לישראל משלחת ילדי שכבה י' מהמועצה האזורית שער הנגב, שיצאה למחנה קיץ של הבונים דרור בדרום אפריקה. המשלחת יצאה מטעם המחלקה לחינוך חברתי של המועצה. ראש המועצה: "בני הנוער האלו שימשו ועודם משמשים כשגרירי שער הנגב. . הקשרים שאנו יוצרים בעזרת הדור הבא של קהילת שער הנגב מתרגמים לשיתופי פעולה ועבודה משותפת על פרויקטים עתידיים. כיף גדול לשמוע את החוויות של הילדים המיוחדים שלנו" (צילום: דוברות המועצה)

שער הנגב: מפגש חשיבה בנושא דיור בר השגה התקיים בשבוע שעבר - מ.א שער הנגב בהעוטף

שער הנגב: מפגש חשיבה בנושא דיור בר השגה התקיים בשבוע שעבר

מועצה האזורית שער הנגב נמצאת בעיצומה של תנופת בנייה - שכונות חדשות נבנות ומשפחות חדשות מגיעות. גם במועצה זו, כמו בכל מדינת ישראל, העלויות הכרוכות בבניית בית הן גבוהות. כל אלו הביאו למצב בו זוגות צעירים, לפעמים אפילו בנים חוזרים, מתקשים לבנות או להיקלט ביישובי המועצה. בעקבות כך, קיימו בשבוע שעבר במועצה מפגש חשיבה בפורום שהורכב במיוחד במטרה לקדם פתרונות יצירתיים לדיור בר השגה ביישובי שער הנגב (צילום: דוברות המועצה)