לפרסום חייגו: 050-5788255

מ.א שער הנגב בהעוטף

שער הנגב

שער הנגב: צעד נוסף ומשמעותי בתהליך שירות לתושב במועצה

השבוע התקדמו במועצה האזורית שער הנגב צעד נוסף ומשמעותי בתהליך שירות לתושב במועצה - אחרי השקת והפעלת המוקד המועצתי, נפתח שירות חדש, גם ירוק וגם חסכוני - שירות 'בא-לה מכולה' שמאפשר הצבה, פינוי, טיפול והטמנה של פסולת בניין, במחיר מסובסד והזול ביותר בשוק. השירות הוא תוצר של שיתוף פעולה בין האגף המוניציפלי במועצה לבין אשכול נגב מערבי, שפועל בסיוע המשרד להגנת הסביבה, על מנת למזער ככל שניתן את תופעת השלכת פסולת הבניין הפיראטית (צילום: דוברות המועצה)

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

מערכת העוטף

haotef@gmail.com

www.haotef.co.il

השבוע התקדמו במועצה האזורית שער הנגב צעד נוסף ומשמעותי בתהליך שירות לתושב במועצה - אחרי השקת והפעלת המוקד המועצתי, נפתח שירות חדש, גם ירוק וגם חסכוני - שירות 'בא-לה מכולה' שמאפשר הצבה, פינוי, טיפול והטמנה של פסולת בניין, במחיר מסובסד והזול ביותר בשוק. השירות הוא תוצר של שיתוף פעולה בין האגף המוניציפלי במועצה לבין אשכול נגב מערבי, שפועל בסיוע המשרד להגנת הסביבה, על מנת למזער ככל שניתן את תופעת השלכת פסולת הבניין הפיראטית.

אופיר ליבשטיין, ראש המועצה: "לצערי, השטחים הירוקים והפתוחים של שער הנגב סובלים מהשלכה פיראטית של פסולת בניין. בהעדר טיפול והטמנה נכונים, הפסולת מזהמת את הקרקע, את מי התהום, פוגעת בבעלי החיים ובאיכות חיינו. כל זה בנוסף כמובן, לפגיעה האסתטית בשטחים הפתוחים והחקלאיים של שער הנגב. השירות החדש זמין כבר עכשיו, גם לתושבים וגם לישובים, וניתן להזמינו דרך אתר המועצה- תחת האגף המוניציפלי. השותפות שלנו באשכול נגב מערבי ממשיכה להניב פירות מהם נהנים כל תושבי ובאי שער הנגב. אני רוצה להודות לכל העוסקים במלאכה באשכול נגב מערבי. תודה גם לאגף המוניציפלי במועצה, על ההובלה של הפרויקט ושל כל תהליך השירות המוניציפלי לתושב. עוד דברים טובים בדרך".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: