לפרסום חייגו: 050-5788255

מ.א שער הנגב בהעוטף

שער הנגב

שער הנגב: מתוך הקהילה ולמען הקהילה

בשבוע שעבר, פרסמה קרן גרשוני את הקול הקורא לחלוקת המלגות של הקרן. קרן גרשוני הינה קרן מחלקת מלגות הניתנות לתושבי מועצה אזורית שער הנגב לטובת מיזמים מתחומי התרבות, החינוך, הקהילה והחקלאות. ראש המועצה: "כל מי שאי פעם חלם על מיזם לטובת הקהילה באחד מתחומי הרוח, התרבות או החקלאות, זאת ההזדמנות של כולם לקבל מקהילת שער הנגב על מנת לתת לקהילת שער הנגב" (צילום: דוברות המועצה)

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

מערכת העוטף

haotef@gmail.com

www.haotef.co.il

בשבוע שעבר, פרסמה קרן גרשוני את הקול הקורא לחלוקת המלגות של הקרן. קרן גרשוני הינה קרן מחלקת מלגות הניתנות לתושבי מועצה אזורית שער הנגב לטובת מיזמים מתחומי התרבות, החינוך, הקהילה והחקלאות. הקרן נוסדה לזכרו של צבי גרשוני ז"ל, ממייסדי קיבוץ ניר עם שנפטר ב-1976. 

אופיר ליבשטיין, ראש המועצה: "צבי ז"ל הגה את הרעיון להקים קרן מלגות מטעם שער הנגב ולמען שער הנגב, אך לא הספיק להוציא את הרעיון לפועל. הקרן שנוסדה כשנה לאחר מותו, היא מפעל ההנצחה שהפך לרבות השנים להיות אבן יסוד של הקהילה שלנו, ומרכיב ייחודי בדי אן איי של שער הנגב. השבוע נפתחה ההרשמה לקבלת מלגות. כל מי שאי פעם חלם על מיזם לטובת הקהילה באחד מתחומי הרוח, התרבות או החקלאות, זאת ההזדמנות של כולם לקבל מקהילת שער הנגב על מנת לתת לקהילת שער הנגב".

להגשת בקשה למלגה: לחצו כאן

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: