לפרסום חייגו: 050-5788255

מ.א שער הנגב בהעוטף

שער הנגב

שער הנגב: מכל קאסם נעשה קסם

את שבוע שעבר פתחו במועצה האזורית שער הנגב עם יוזמה מיוחדת ויוצאת דופן - האקתון בנושא חוסן. באירוע השתתפו נציגים ממחלקות המועצה השונות, עמותות המועצה העוסקות בחוסן ונציגים מכל ישובי המועצה (צילום: דוברות שער הנגב)

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

צליל דיבקר

בת 28, נשואה + כלב, בעלת תואר ראשון בתקשורת ממכללת ספיר. נולדתי וגדלתי בקיבוץ בארי. כיום מתגוררת בנתיבות.

את שבוע שעבר פתחו במועצה האזורית שער הנגב עם יוזמה מיוחדת ויוצאת דופן - האקתון בנושא חוסן. באירוע השתתפו נציגים ממחלקות המועצה השונות, עמותות המועצה העוסקות בחוסן ונציגים מכל ישובי המועצה.

אופיר ליבשטיין, ראש המועצה: "אנחנו נמצאים במלחמת התשה אמיתית שנמשכת כבר מעל לשנתיים. המלחמה הביאה איתה אתגרים חדשים, איתם אנו נאלצים להתמודד. לצד העמידה העיקשת שלנו שהצמיחה והפיתוח ימשיכו כל הזמן, אירועי השנתיים האחרונות הביאו לכדי עייפות של ממש, שפוגעת בחוסן האישי והקהילתי שלנו. מרכז החוסן שער הנגב, המרכז המוביל ומקצועי בתחומו באזור ובארץ, החליט לכנס 40 משתתפים על מנת לפתח חשיבה חדשה ופתרונות חדשים למצב בו אנו נמצאים היום. את האירוע הנחה דר' אייל דורון, מומחה בתחום מציאת פתרונות בחשיבה יצירתית וחדשנית. ההאקתון אתגר את כולנו ופתח את הראש לכיווני התמודדות שאינם מובנים מאליהם. זוהי יוזמה ברוכה וחשובה. אני בטוח שאת תוצרי ההאקתון נרגיש בשטח בקרוב. תודה ענקית למרכז החוסן ולמנהלת המרכז תהילה רביבו, על היוזמה והניצוח. תודה ללילך מנכ"לית המועצה שדחפה וסייעה, למזי כהן אילון וצליל מסיל על ההפקה וההוצאה לפועל, לנשיא מכללת ספיר פרופ' שי פלדמן ושגית פלטין על האכסניה וההשתתפות המבורכת, וכמובן לכל המשתתפים שתרמו להצלחתו הכבירה של היום הזה".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: