לפרסום חייגו: 050-5788255

מ.א שער הנגב בהעוטף

שער הנגב

שער הנגב: החיים פה שווים

השבוע ציינו ברחבי העולם את יום המודעות לאנשים עם צרכים מיוחדים, וגם במועצה האזורית שער הנגב התייחסו לנושא. ראש המועצה: "אחת הגאוות הגדולות שלי היא שלאורך השנה נערכות במועצה מגוון פעילויות להגברת המודעות וההבנה כלפי ההתמודדויות היום יומיות של אנשים עם כל קשת הצרכים המיוחדים. אנו שמים דגש מיוחד להכלה וקבלה של ילדים עם מוגבלויות, כדי שכל ילדות וילדי שער הנגב יוכלו לממש את יכולותיהם החברתיות, הרגשיות, הקוגניטיביות והתפקודיות" (צילום: דוברות המועצה)

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

צליל דיבקר

בת 29, נשואה + כלב, בעלת תואר ראשון בתקשורת ממכללת ספיר. נולדתי וגדלתי בקיבוץ בארי. כיום מתגוררת בנתיבות.

השבוע ציינו ברחבי העולם את יום המודעות לאנשים עם צרכים מיוחדים. באופן סימלי השבוע גם התקיימה ישיבה ראשונה של הפורום הבין מקצועי בנושא צרכים מיוחדים, שחודש לא מכבר וקיבל מתיחת פנים מרעננת. הצוות שמורכב מבעלי תפקידים רבים במועצה, גיבש מטרות ואף דן בתוכנית העבודה השנתית לקראת שנת 2020, "הענקת מקום לכל מטריית הצרכים המיוחדים והאחריות המועצתית כלפי מבוגרים וילדים עם צרכים מיוחדים, המשפחות המיוחדות והמעטפת שלהן, היא עקרון חשוב בשער בנגב ולאורו קיימנו את הפורום הבין מקצועי" ציין אופיר ליבשטיין, ראש המועצה.

עוד הוסיף ואמר: "אחת הגאוות הגדולות שלי היא שלאורך השנה נערכו במועצה אזורית שער הנגב, מגוון פעילויות להגברת המודעות וההבנה כלפי ההתמודדויות היום יומיות של אנשים עם כל קשת הצרכים המיוחדים - מקשב וריכוז, דרך מחוננות ועד התמודדויות מורכבות יותר. אנו שמים דגש מיוחד להכלה וקבלה של ילדים עם מוגבלויות, כדי שכל ילדות וילדי שער הנגב יוכלו לממש את יכולותיהם החברתיות, הרגשיות, הקוגניטיביות והתפקודיות ולהתפתח כבוגרים עצמאיים באיכות-חיים גבוהה ובתחושה של שייכות". 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: