לפרסום חייגו: 050-5788255

מ.א שער הנגב בהעוטף

שער הנגב

שלום (וירטואלי) כיתה א'

לאור הגבלות הקורונה, במועצה האזורית שער הנגב התבשרו כי השנה הילדים העולים לכיתה א' לא יוכלו להגיע לסיור מקדים בבתי הספר היסודיים של המועצה. בתוך כך, בתי הספר קשת ואלונים לא נשארו "חייבים" והחליטו להערים על הקורונה, וליצור סיור וירטואלי בבתי הספר. ראש המועצה: "אני גאה בצוותי בית הספר קשת ואלונים, על היצירתיות וחשיבה המקורית, ביחוד בימי קורונה המאתגרים. אין ספק כי אתם עושים את המעבר לכיתה א' מרגש יותר ומפחיד פחות, גם לילדים אבל גם להורים" (צילום: depositphotos)

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

מערכת העוטף

haotef@gmail.com

www.haotef.co.il

לאור הגבלות הקורונה, במועצה האזורית שער הנגב התבשרו כי השנה הילדים העולים לכיתה א' לא יוכלו להגיע בתקופה הקרובה לסיור מקדים בבתי הספר היסודיים של המועצה. בתוך כך, בתי הספר קשת ואלונים לא נשארו "חייבים" והחליטו להערים על הקורונה. בבית ספר קשת יצרו סיור וירטואלי בבית הספר. כל ילד קיבל מארז אישי הכולל את "המחברת הראשונה שלי" וכל גן קיבל אלבום ברכות מתלמידי בית הספר קשת לילדי הגן. במקביל נערכו פגישות זום של ההורים עם לימור דרמן מנהלת בית הספר, היועצת הבית ספרית והפסיכולוגית. הצוות הציג את בית הספר, את התפיסה החינוכית והעקרונות למעבר מיטבי מהגן לכיתה א'. גם באלונים נערכים בימים אלו לקליטת תלמידי כיתות א' החדשים, בדרכים יצירתיות ונפלאות.

אופיר ליבשטיין, ראש המועצה: "כל מעבר משמעותי הוא תמיד רגיש. הוא יכול להיות מקור לפחד או הזדמנות לצמיחה אישית, בגרות ותחושת הצלחה. אני גאה בצוותי בית הספר קשת ואלונים, על היצירתיות וחשיבה המקורית, ביחוד בימי קורונה המאתגרים. אין ספק כי אתם עושים את המעבר לכיתה א' מרגש יותר ומפחיד פחות, גם לילדים אבל גם להורים. ולמי שעדיין לא ביקר בבית הספר קשת, אני מצרף לכם את הסיור הוירטואלי. ממליץ בחום לצפות".

(צילום: depositphotos)

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: