לפרסום חייגו: 050-5788255

מ.א שער הנגב בהעוטף

שער הנגב

שותפות היסטורית בין מועצת שער הנגב לעיריית שדרות

בשבוע שעבר הודיע ראש מועצת שער הנגב על הסכם וועדת הגבולות שבנתה המועצה יחד עם עיריית שדרות. הסכם הגבולות מאפשר פיתוח אזורי תעשייה ותעסוקה איכותית, ומעגן את שיתוף הפעולה בין הרשויות לטובת פיתוח האזור כולו. ראש המועצה: "מועצה אזורית שער הנגב והעיר שדרות קשרו קשר היסטורי יחד, על מנת לקדם את האינטרסים המשותפים שלנו - המרחב הכפרי לצד המרחב העירוני" (צילום: דוברות שער הנגב)

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

צליל דיבקר

בת 29, נשואה + כלב, בעלת תואר ראשון בתקשורת ממכללת ספיר. נולדתי וגדלתי בקיבוץ בארי. כיום מתגוררת בנתיבות.

בשבוע שעבר הודיע אופיר ליבשטיין, ראש מועצת שער הנגב כי שר הפנים, ח"כ אריה דרעי, אישר את הסכם וועדת הגבולות שבנתה המועצה יחד עם עיריית שדרות. הסכם הגבולות מאפשר פיתוח אזורי תעשייה ותעסוקה איכותית, לצד חיזוק העיר שדרות ושער הנגב. בנוסף, הוא מעגן את שיתוף הפעולה בין הרשויות לטובת פיתוח האזור כולו.

אופיר ליבשטיין, ראש המועצה: "מועצה אזורית שער הנגב והעיר שדרות קשרו קשר היסטורי יחד, על מנת לקדם את האינטרסים המשותפים שלנו - המרחב הכפרי לצד המרחב העירוני. ככה אנחנו נהנים האחד מיתרונותיו של השני. בתחילת השבוע נפגשתי עם ראש עיריית שדרות, אלון דוידי ויחד הרמנו כוסית לכבוד חתימת ההסכם ההיסטורי. אני רוצה להודות לאלון שוסטר, ראש המועצה הקודם ושר החקלאות הנוכחי, שהוביל את ההסכם הגבולות, תוך אחריות וראיה רחבה לטובת האזור כולו. תודה לשותפים המרכזיים בעבודה - דניאל סנרמן, מהנדס המועצה ושמעון קרן צבי, גזבר המועצה. תודה להנהגות הישובים שעבדו איתנו בשיתוף פעולה וכמובן לאלון דוידי ראש עיריית שדרות, על הדרך שעשינו יחד בעבר ועוד נעשה בעתיד".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: