לפרסום חייגו: 050-5788255

מ.א שער הנגב בהעוטף

שער הנגב

שותפות שער הנגב סן דייגו - הדור הבא

כחלק משיתוף פעולה וידידות ממושכת ורבת שנים בין המועצה האזורית שער הנגב לקהילה היהודית בסן דייגו, נחתה בשבוע שעברה בארץ משלחת בני נוער מהמועצה, לאחר שהות של שלושה שבועות ואירוח רב פעילויות אצל הקהילה (צילום: דוברות שער הנגב)

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

צליל דיבקר

בת 28, נשואה + כלב, בעלת תואר ראשון בתקשורת ממכללת ספיר. נולדתי וגדלתי בקיבוץ בארי. כיום מתגוררת בנתיבות.

בשבוע שעבר נחתה בארץ משלחת בני הנוער של שער הנגב משהות של שלושה שבועות בסן דייגו. הקהילה היהודית בסן דייגו היא שותפה אמיתית של שער הנגב, עם ידידות ודרך משותפת בה הם צועדים יחדיו. חלק מהקשרים באים לידי ביטוי במשלחות המשותפות והאירוח של בני הנוער משער הנגב וסן דייגו.

אופיר ליבשטיין, ראש המועצה האזורית שער הנגב, שיתף בדף הפייסבוק שלו בהודעה שקיבל מאריאל סרי (יכיני) בן ה-15: "אחרי טיסה מעייפת לסן דייגו נחתנו והלכנו למשפחות מארחות שאירחו אותנו ממש יפה. הם דאגו לנו להכול למשך ארבעה ימים. בארבעה ימים האלו גם עשינו סיור בסן דייגו עם אייל המדריך. היינו בקניון, בחוף הים וראינו כלבי ים. אחרי זה הלכנו למחנה הקיץ מאונטיין חי. פגשנו שם המון חברים והיתה חוויה ממש כיפית. חזרנו הביתה עם הרבה געגועים למשפחה ולחברים אבל מצד שני גם געגועים לחברים מהמחנה".

ראש המועצה עוד הוסיף ואמר: "קשה להפריז בחשיבות הקשר שלנו עם סן דייגו, אבל מעבר לדברים הגדולים שאנחנו עושים ביחד, הלב מתרחב כשמבינים את ההשפעה שיש לחברות הזו גם על הדור הבא. יחד אנחנו בונים גשרים שיחזיקו לדורות, וזה מאוד מרגש".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: