לפרסום חייגו: 050-5788255

מ.א שער הנגב בהעוטף

שער הנגב

שגרירים של רצון טוב

בשבוע שעבר קיבל בית ספר "אלונים שער הנגב" הודעה מחממת לב ממשרד החינוך. בהודעה מברך צוות המשרד את תלמידי ומורי בית הספר על תכנית "שגרירים", תכנית יוצאת הדופן שפעלה באלונים בחודשים האחרונים. תכנית "שגרירים" היא תכנית חברתית-ערכית המאפשרת לכל תלמיד לגלות מעורבות חברתית, לפעול כשגריר של העשייה הערכית, בנתינה, בלקיחת האחריות על עצמו ועל הסביבה בכל מקום - בבית הספר, במשפחה ובקהילה

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

מערכת העוטף

haotef@gmail.com

www.haotef.co.il

בשבוע שעבר קיבל בית ספר "אלונים שער הנגב" הודעה מחממת לב ממשרד החינוך. בהודעה מברך צוות המשרד את תלמידי ומורי בית הספר על תכנית "שגרירים", תכנית יוצאת הדופן שפעלה באלונים בחודשים האחרונים. תכנית "שגרירים" היא תכנית חברתית-ערכית שמטפחת מעורבות חברתית וערבות הדדית, מצרך חשוב ויקר בכל חברה.

התוכנית מאפשרת לכל תלמיד לגלות מעורבות חברתית, לפעול כשגריר של העשייה הערכית, בנתינה, בלקיחת האחריות על עצמו ועל הסביבה בכל מקום - בבית הספר, במשפחה ובקהילה. ההתקדמות של בית הספר בתוכנית נמדדת מדי חודש על ידי משרד החינוך ותוצריה מתועדים.

חלק מהדברים שנכתבו: ''לצוות ולתלמידי 'אלונים' שער הנגב היקרים, יישר כוח על עשייה ערכית ענפה. בחרתם לקדם את המעורבות החברתית. במסגרת התוכניות הבית ספריות אפשרתם לתלמידים להתנסות בתכנון ובביצוע יוזמות חברתיות. בתום תהליך הערכה ארצי שבחן את טופסי התיעוד החודשיים ששלחתם, נמצא כי יישום מודל השגרירים היה ברמת הצטיינות. כל הכבוד!" 

אופיר ליבשטיין, ראש המועצה: "תודה לצוות החינוכי של אלונים, לשלומציון המנהלת וללילי איתמר, רכזת התכנית. שאפו ענק לתלמידים הנפלאים שלנו שפועלים לחיזוק הערבות ההדדית והסולידריות בקהילת שער הנגב כולה".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: