לפרסום חייגו: 050-5788255

מ.א שער הנגב בהעוטף

שער הנגב

פרידה מהאימא של מועצת שער הנגב שיצאה לפנסיה

בשבוע שעבר נפרדו במועצה האזורית שער הנגב מרבקה אברהם, אם הבית של איבים שיצאה לפנסיה אחרי 37 שנים במועצה. ראש המועצה: "רבקה היא דוגמה ומופת לעובדת מועצה חרוצה ואיכפתית שקיבלה כל בוקר, כמעט 40 שנה, את עובדי המועצה באיבים בחיוך וברכה. מאות עובדים לאורך עשרות השנים עברו תחת ידה האוהבת. תודה רבה על השנים שנתת למועצה ממני ומכל תושבי שער הנגב" (צילום: דוברות המועצה)

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

מערכת העוטף

haotef@gmail.com

www.haotef.co.il

בשבוע שעבר נפרדו במועצה האזורית שער הנגב מרבקה אברהם, אם הבית של איבים שיצאה לפנסיה אחרי 37 שנים במועצה. רבקה, העובדת הותיקה ביותר של המועצה, התחילה את עבודתה במטבח בבית הספר שער הנגב, אחר כך עבדה במטבח של משרדי המועצה באיבים. עם סגירת המטבח הפכה לאם הבית של איבים. כל בוקר, בכל מזג אויר, למרות המצב הבריאותי של בעלה בשנים האחרונות ושלה היא הגיעה לעבודה, מוכנה לסייע בכל שנדרש.

אופיר ליבשטיין, ראש המועצה: "רבקה היא דוגמה ומופת לעובדת מועצה חרוצה ואיכפתית שקיבלה כל בוקר, כמעט 40 שנה, את עובדי המועצה באיבים בחיוך וברכה. מאות עובדים לאורך עשרות השנים עברו תחת ידה האוהבת. רבקה היקרה, אני מאחל לך בריאות ואריכות ימים. שתהני בגמלאות ושתנוחי קצת עם המשפחה והנכדים, אחרי 37 שנה שבהן לא נחת בכלל. תודה רבה על השנים שנתת למועצה ממני ומכל תושבי שער הנגב".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: