לפרסום חייגו: 050-5788255

מ.א שער הנגב בהעוטף

שער הנגב

פרויקט מיוחד בשער הנגב: בני נוער יעבדו בקרית החינוך

בשבוע שעבר פתחו במועצה האזורית שער הנגב בפרויקט חדש ומיוחד במינו - במהלך שלושת השבועות הבאים יכנסו בני נוער בקבוצות הנעורים ביישובי שער הנגב, לעבוד בקרית החינוך. הנערים והנערות ישפצו את בתי הספר, את המרחב המשותף, יצבעו ויבנו לטובת ילדי שער הנגב שאמורים לפתוח את שנת הלימודים בעוד כחודש. ראש המועצה: "זוהי תעודת הצטיינות אמיתית לנוער של שער הנגב. בימי החופש הגדול, כשבני נוער בוחרים במחשב או בשוטטות לילית, בני הנוער שלנו מחויבים לעבודה למען הקהילה" (צילום: דוברות המועצה)

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

מערכת העוטף

haotef@gmail.com

www.haotef.co.il

בשבוע שעבר פתחו במועצה האזורית שער הנגב בפרויקט חדש ומיוחד במינו - במהלך שלושת השבועות הבאים יכנסו בני נוער בקבוצות הנעורים ביישובי שער הנגב, לעבוד בקרית החינוך. הנערים והנערות ישפצו את בתי הספר, את המרחב המשותף, יצבעו ויבנו לטובת ילדי שער הנגב שאמורים לפתוח את שנת הלימודים בעוד כחודש. ילדי הנעורים יקבלו תגמול אותו הם מתכננים להשקיע במטרה קבוצתית ומשותפת - טיול, יצירה, שיפוץ ועוד.

אופיר ליבשטיין, ראש המועצה: "זוהי תעודת הצטיינות אמיתית לנוער של שער הנגב. בימי החופש הגדול, כשבני נוער בוחרים במחשב או בשוטטות לילית, בני הנוער שלנו מחויבים לעבודה למען הקהילה. הם קמים בחריצות בבוקר ועובדים באהבה למען מטרה משותפת. תודה למחלקה לחינוך חברתי על היוזמה וההפקה. תודה למחלקת החינוך, למתנ"ס ומנהלי בתי הספר על הסיוע הרב. תודה לחברה הכלכלית שלנו ולצוות האחזקה של קרית החינוך על התמיכה והלווי של קבוצות הנוער וכמובן לנערות והנערים שקמים כל בוקר לעבודה, במטרה לבנות ולסייע לקהילת שער הנגב".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: