לפרסום חייגו: 050-5788255

מ.א שער הנגב בהעוטף

שער הנגב

עד אליכם: מועצת שער הנגב במפגש ישיר עם התושבים

ביום שני האחרון הגיע צוות הנהגת המועצה האזורית שער הנגב למפגש עם תושבי קיבוץ ניר עם. המפגש הוא חלק מסבב שעושה המועצה בימים אלו בכל היישובים, והוא נועד לתת במה לכל תושבי שער הנגב, בשיח ישיר עם הנהגת מועצה (צילום: דוברות המועצה)

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

צליל דיבקר

בת 29, נשואה + כלב, בעלת תואר ראשון בתקשורת ממכללת ספיר. נולדתי וגדלתי בקיבוץ בארי. כיום מתגוררת בנתיבות.

ביום שני האחרון הגיע צוות הנהגת המועצה האזורית שער הנגב למפגש עם תושבי קיבוץ ניר עם. המפגש הוא חלק מסבב שעושה המועצה בימים אלו בכל היישובים, והוא נועד לתת במה לכל תושבי שער הנגב, בשיח ישיר עם הנהגת מועצה.

אופיר ליבשטיין, ראש המועצה האזורית שער הנגב: "המפגש בניר עם עסק בעיקר סביב המתיחות הביטחונית וההשלכות שלה על הקהילה. בנוסף לאזעקות וקולות הנפץ, בניר עם סובלים גם מתופעות לוואי ייחודיות – שברי כיפת ברזל שנופלים על גגות הבתים אחרי כל יירוט מוצלח. 'גשם' המתכות המסוכן מונע מתושבי הקיבוץ לצאת מהבתים, הורס את פני הקיבוץ ומשאיר שברים גם ימים ארוכים אחרי כל הסלמה. באורך רוח ראויה להערצה, סיפרו לי חברי הקהילה על ההתמודדות שלהם עם המצב הייחודי. קהילת ניר עם היקרה, בהעדר פתרון ממשי, לא נותר לי אלא לחזק את ידיכם. ההתמודדות שלכם היא חוסן אמיתי, תעיד על כך הבניה המואצת והקליטה בקיבוצכם. בשבועות הקרובים נגיע לכלל יישובי המועצה. הקפידו להתעדכן".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: