לפרסום חייגו: 050-5788255

מ.א שער הנגב בהעוטף

שער הנגב

סוגרים את הקיץ בשער הנגב ונערכים לשנת הלימודים החדשה

בשבועות האחרונים התקיימה במועצה האזורית שער הנגב פעילות עשירה ומגוונת, שהתרחשה בישובים השונים בחופשת הקיץ שמגיעה בקרוב לסיומה. הצוותים החינוכיים החלו בימי היערכות לשנת תש"פ. השנה תופעל בפעם הראשונה תכנית "רגע של בוקר" - תכנית מובנית שהושקעו בה המון משאבים וזמן, ונועדה לתת מענה לחצי השעה הראשונה של הבוקר (צילום: דוברות שער הנגב)

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

צליל דיבקר

בת 28, נשואה + כלב, בעלת תואר ראשון בתקשורת ממכללת ספיר. נולדתי וגדלתי בקיבוץ בארי. כיום מתגוררת בנתיבות.

בשבועות האחרונים התקיימה במועצה האזורית שער הנגב פעילות עשירה ומגוונת, שהתרחשה בישובים השונים בחופשת הקיץ שמגיעה בקרוב לסיומה. בקיץ הזה יצאו כל ילדי המועצה לטייל, יחד עם קק"ל, עם תנועת הנוער ובניצוח המחלקה לחינוך חברתי. בני הנוער שהתחרו במירוץ למיליון (כל הכבוד לנעורי ניר עם ונחל עוז שהגיעו ראשונים), הצגות מקסימות לילדים שהגיעו לאולם דורות, טורניר ספורט לנוער, מחנות קיץ, קייטנות, פעילות יישובית ועוד.

בנוסף, גם הקיץ השתתפה המועצה בתוכנית של משרד החינוך "בית הספר של החופש הגדול" לילדי כיתות א'-ג', באופן שאינו פוגם בחינוך החברתי היישובי. אופיר ליבשטיין ראש המועצה האזורית שער הנגב: "כיף להיות ילד בשער הנגב כשכל יום הילדים מטיילים למדינה אחרת, מספרים סיפור חדש, וצוברים חוויות עם כל הקבוצה. בימים הקרובים יתקיימו ימי הערכות בישובים לקראת שנה הבאה. זו הזדמנות להודות לצוותי החינוך בישובים, למדריכים, למדריכות ולמנהלי החינוך וכמובן למחלקת החינוך החברתי של המועצה ולנעה דגן העומדת בראשה, שהשקיעו ביצירתיות במחשבה ומכל הלב בתוכניות חינוכיות עשירות עבור הילדים ובני הנוער".

אחרי שההכנות הפיזיות הסתיימו, החלו ימי ההערכות של הצוותים החינוכיים לשנת תש"פ. ההכנות בעיצומן וככל שהזמן עובר ההתרגשות עולה. לדברי ראש המועצה, השנה תופעל בפעם הראשונה תכנית "רגע של בוקר", תכנית מובנית שהושקעו בה המון משאבים וזמן ונועדה לתת מענה לחצי השעה הראשונה של הבוקר (בין 7:30-8:00). במהלך כל בוקר, שש סייעות תפעלנה הפסקה פעילה (מוסיקה ומשחקי כדור). בנוסף, החל מהשעה 7:45 תתקיים גם תורנות מורים שנתית, "השבוע גם קיבלנו, הורי שער הנגב, את השיבוצים של הילדים לשנה הבאה בכיתות א' ו- ז'. השיבוצים נערכו על-ידי צוות מקצועי ומיומן שבראש מעייניו טובת ילדינו, תוך דגש על הראייה הכוללת את בתי הספר והכיתות. זהו לא סוד שהתחלנו בתהליך היפרדות ממועצה אזורית לכיש, כך שכבר בשנת תשפ"ג בית הספר התיכון לא יקלוט יותר תלמידי חוץ. מועצה אזורית לכיש, שותפה חינוכית שלנו בשנים האחרונות, גם היא נערכת לעניין. תודה לצוותי התחזוקה והבטיחות בבתי הספר וכמובן לצוותים החינוכיים העמלים בימים אלו ממש".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: