לפרסום חייגו: 050-5788255

מ.א שער הנגב בהעוטף

שער הנגב

נשות שער הנגב ציינו את שבוע האישה הבינלאומי בפעילות גיבוש מרתקת

בשבוע שעבר ציינו בכל העולם את שבוע האישה הבינלאומי. ביום חמישי האחרון יצאו כל עובדות המועצה לפעילות גיבוש במרכז ההידרותרפי. יחד הן נהנו משיעורי ההידרו לבריאות הגוף והנפש ומארוחת צהרים מושקעת. גם כלפי הקהילה, ערב ההוקרה לנשים מנהיגות ע"ש מרוה מיזלס ז"ל, שכאמור נדחה ובקרוב יקבע לו תאריך חדש, מצליח להאיר זרקור על התרומה המיוחדת וחשובה שיש לנשים בקהילה (צילום: דוברות המועצה)

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

צליל דיבקר

בת 28, נשואה + כלב, בעלת תואר ראשון בתקשורת ממכללת ספיר. נולדתי וגדלתי בקיבוץ בארי. כיום מתגוררת בנתיבות.

בשבוע שעבר ציינו בכל העולם את שבוע האישה הבינלאומי. ביום חמישי האחרון יצאו כל עובדות המועצה לפעילות גיבוש במרכז ההידרותרפי. יחד הן נהנו משיעורי ההידרו לבריאות הגוף והנפש ומארוחת צהרים מושקעת.

גם כלפי הקהילה, ערב ההוקרה לנשים מנהיגות ע"ש מרוה מיזלס ז"ל, שכאמור נדחה ובקרוב יקבע לו תאריך חדש, מצליח להאיר זרקור על התרומה המיוחדת וחשובה שיש לנשים בקהילה.

אופיר ליבשטיין, ראש המועצה: "השבוע פורסם כי עמותת כ"ן הפועלת לקידום נשים במרחב הציבורי, דירגה את אחוז ייצוג הנשים בתפקידים ציבוריים בכל הרשויות בארץ. אני שמח וגאה לבשר כי מועצה אזורית שער הנגב נבחרה למקום ראשון בייצוג נשים בתפקידים ציבוריים בקרב כל המועצות האזורית בישראל. אנחנו המועצה האזורית היחידה בה 50% ממליאת המועצה מורכבת מנשים. בשער הנגב ישנו גם ייצוג גבוה מאוד של נשים בתפקידי ניהול שונים. קידום נשים הוא ערך עליון אצלנו. זהו כבוד גדול לנו כקהילה ולמועצה כארגון".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: