לפרסום חייגו: 050-5788255

מ.א שער הנגב בהעוטף

שער הנגב

מתכננים את העתיד

ביום חמישי האחרון קיימו בשדרות את הכנס השנתי של איגוד המתכננים בישראל, שנערך השנה בשיתוף פעולה שלנו עם עיריית שדרות. הכנס הוקדש השנה לנושא שבמועצה האזורית שער הנגב ושדרות מתעסקים בו רבות - שיתופי פעולה בין מרחב כפרי למרחב עירוני. לכנס הגיעו מאות מתכננים, מהמשרדים המובילים בישראל, להתרשם וללמוד על תנופת הפיתוח של אזורינו (צילום: דוברות שער הנגב)

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

צליל דיבקר

בת 28, נשואה + כלב, בעלת תואר ראשון בתקשורת ממכללת ספיר. נולדתי וגדלתי בקיבוץ בארי. כיום מתגוררת בנתיבות.

ביום חמישי האחרון קיימו בשדרות את הכנס השנתי של איגוד המתכננים בישראל, שנערך השנה בשיתוף פעולה שלנו עם עיריית שדרות. הכנס הוקדש השנה לנושא שבמועצה האזורית שער הנגב ושדרות מתעסקים בו רבות - שיתופי פעולה בין מרחב כפרי למרחב עירוני. לכנס הגיעו מאות מתכננים, מהמשרדים המובילים בישראל, להתרשם וללמוד על תנופת הפיתוח של אזורינו. המתכננים ערכו סיור במרחב השקמה, למדו על התב"עות של יישובי שער הנגב והתרשמו מתוכניות הפיתוח האזוריות לחמש השנים הבאות.

אופיר ליבשטיין, ראש המועצה: "ההחלטה המשותפת שלנו עם עיריית שדרות לארח את כנס המתכננים היא עוד ביטוי לאחריות המשותפת של שער הנגב ושדרות לפיתוח האזור. זוהי הזדמנות נהדרת, לחשוף בפני קהילת המתכננים בארץ, איך שיתוף פעולה בין שתי רשויות שכנות יכול לייצר דברים גדולים, באינטרס משותף. במקום לחלק על העוגה, להגדיל אותה יחד. הכנס נמשך יומיים ובעוד כמה שעות יסתיים כהצלחה גדולה. תודה לכל העוסקים במלאכה. אין ספק שזהו צעד חשוב לביסוס האזור ושיתוף הפעולה שלנו עם שדרות".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: