לפרסום חייגו: 050-5788255

מ.א שער הנגב בהעוטף

שער הנגב

מיזם "קהילה ברשת" של שער הנגב יצא לדרך

בשבוע האחרון מפעילה המועצה האזורית שער הנגב, דרך דף הפייסבוק המועצתי ודרך האתר, את מיזם "קהילה ברשת". עשרות תכנים ומפגשים מקוונים, המיועדים לילדים בכל טווח הגילאים, צעירים ומבוגרים. בכל יום מתפרסם לו"ז המפגשים הצפוי בפייסבוק של המועצה. הבקרים נפתחים עם מפגשים המיועדים לילדי הגן, במהלך היום עולים תכנים המיועדים לילדים בגילאי בית ספר ותיכון, ובערב מפגשים מקוונים והרצאות בשלל תחומים למבוגרים

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

צליל דיבקר

בת 29, נשואה + כלב, בעלת תואר ראשון בתקשורת ממכללת ספיר. נולדתי וגדלתי בקיבוץ בארי. כיום מתגוררת בנתיבות.

בשבוע האחרון, מפעילה המועצה האזורית שער הנגב, דרך דף הפייסבוק המועצתי ודרך האתר, את מיזם "קהילה ברשת". עשרות תכנים ומפגשים מקוונים, המיועדים לילדים בכל טווח הגילאים, צעירים ומבוגרים. בכל יום מתפרסם לו"ז המפגשים הצפוי בפייסבוק של המועצה. הבקרים נפתחים עם מפגשים המיועדים לילדי הגן, במהלך היום עולים תכנים המיועדים לילדים בגילאי בית ספר ותיכון, ובערב מפגשים מקוונים והרצאות בשלל תחומים למבוגרים.

באתר המועצה תוכלו למצוא מאגר של תכנים ופעילויות על פי תחומי עניין ועל פי גילאים. בכל יום שעובר, אנחנו מגדילים את ספריית התכנים שלנו. מדריכי ומורי שער הנגב פועלים כל הזמן באחריות והתגייסות יוצאת דופן, על מנת להקל ולגוון את השהייה הממושכת בבית.

אופיר ליבשטיין, ראש המועצה: "אני רוצה להודות לכל העוסקים במלאכה - צוותי הספורט, השפ"ח, ההידרו, חינוך חברתי, חינוך פורמלי ויחדיו. לצוות מתנ"ס שער הנגב על הרמת הכפפה, היוזמה וההפקה הנהדרת. באמת שאפו ענק. לאלו מכם שעדיין לא נחשפו לשלל הפעילויות, חפשו עוד היום "מועצה אזורית שער הנגב" בפייסבוק".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: