לפרסום חייגו: 050-5788255

מ.א שער הנגב בהעוטף

שער הנגב

מועצה אזורית שער הנגב פותחת מוקד מועצתי לשירות לתושב

במועצה האזורית שער הנגב החליטו להקים מוקד מועצתי חדש לפניות של תושבים.למוקד ניתן לפנות עם כל שאלה, נושא או עניין הקשורים לילדים, למערכת החינוך בה הם נמצאים, למערך ההסעות ועוד. הפניות יועברו לגורם המטפל המתאים, כך שכל פונה יקבל מענה מהיר ויעיל ככל שניתן

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

צליל דיבקר

בת 28, נשואה + כלב, בעלת תואר ראשון בתקשורת ממכללת ספיר. נולדתי וגדלתי בקיבוץ בארי. כיום מתגוררת בנתיבות.

זמן החזרה ללימודים ותקופת החגים שאחריו הינם זמנים מורכבים ומלאי שאלות להורים. לכן החליטו במועצה האזורית שער הנגב להקים מוקד מועצתי חדש לפניות של תושבים, הקשורות לפתיחת שנת הלימודים תש"פ. למוקד ניתן לפנות עם כל שאלה, נושא או עניין הקשורים לילדים, למערכת החינוך בה הם נמצאים, למערך ההסעות ועוד.

אופיר ליבשטיין, ראש המועצה: "מועצה אזורית שער הנגב פועלת בחודשים האחרונים על מנת לשדרג ולשפר את מערך השירות לתושב. הקמת מוקד זה הוא חלק מהעבודה שלנו והמאמץ לתת שירות יעיל, אדיב ומקצועי בכל נושא - על אחת כמה וכמה בנושאים הנוגעים לילדינו. אני מזמין אתכם לפנות למוקד. ניתן לפנות בכל זמן גם בוואטאפ, גם במייל וגם בשיחת טלפון למוקד שמספרו- 052-3388999 או לכתובת המייל moked@sng.org.il. הפניות תועברנה לגורם המטפל המתאים, כך שכל פונה יקבל מענה מהיר ויעיל ככל שניתן".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: