לפרסום חייגו: 050-5788255

מ.א שער הנגב בהעוטף

שער הנגב

מועצה אזורית שער הנגב מברכת על מינויו של ח"כ אלון שוסטר לשר החקלאות הבא של מדינת ישראל

מועצה אזורית שער הנגב מברכת על מינויו של ח"כ אלון שוסטר לשר החקלאות הבא של מדינת ישראל. אופיר ליבשטיין, ראש המועצה הנוכחי: "מדובר באיש ההתיישבות העובדת, אשר יודע את כוחה האמיתי והנכס שנקרא החקלאות הישראלית. אני סמוך ובטוח כי אלון יחזק כל הענפי החקלאות השונים - בקיבוצים, במושבים ובמשקים הפרטיים וידע לייצר ביטחון תזונתי תוצרת כחול לבן, לכלל אזרחי מדינת ישראל" (צילום: דוברות שער הנגב)

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

צליל דיבקר

בת 28, נשואה + כלב, בעלת תואר ראשון בתקשורת ממכללת ספיר. נולדתי וגדלתי בקיבוץ בארי. כיום מתגוררת בנתיבות.

מועצה אזורית שער הנגב מברכת על מינויו של ח"כ אלון שוסטר לשר החקלאות הבא של מדינת ישראל. כמי שהיה ראש המועצה כ-16 שנים והוביל את הישובים לאורך שלוש מלחמות ומציאות ביטחונית מעורערת, אלון הצליח בעשייתו למען שער הנגב להביא לחוסן קהילתי ולצמיחה דמוגרפית יוצאת דופן.

אופיר ליבשטיין, ראש המועצה האזורית שער הנגב: "אני מכיר את אלון כבר שנים רבות. לפני כשנתיים החלפתי אותו בתפקיד ראש המועצה, תפקיד אותו מילא במסירות נפש. כבן לדור המקימים של קיבוץ מפלסים, תחומי החקלאות אינם זרים לאלון. מדובר באיש ההתיישבות העובדת, אשר יודע את כוחה האמיתי והנכס שנקרא החקלאות הישראלית. אני סמוך ובטוח כי אלון יחזק כל הענפי החקלאות השונים- בקיבוצים, במושבים ובמשקים הפרטיים וידע לייצר ביטחון תזונתי תוצרת כחול לבן, לכלל אזרחי מדינת ישראל".

גדי ירקוני, ראש מועצת אשכול: "בשורה אדירה לחקלאות ולהתיישבות. אני מברך את חברי, אלון שוסטר, על מינוי לתפקיד שר החקלאות. אלון, איש ההתיישבות ועוטף עזה, מסור לחקלאות ומכיר את אתגריה, בכלל ובעוטף עזה בפרט. חבר ומעל לכל - אדם טוב וראוי. אני  משוכנע שבדרך האמת שלו הוא ידע להעמיד שוב את החקלאות במקומה הראוי - על סדר יומה של ממשלת ישראל. בהצלחה חבר".

(צילום: דוברות אשכול)

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: