לפרסום חייגו: 050-5788255

מ.א שער הנגב בהעוטף

שער הנגב

מגן הוקרה הוענק למרכז ההידרותרפי של שער הנגב

בעקבות הישג מרשים בנושא שילוב ילדים ובני נוער עם צרכים מיוחדים, הוענק למרכז ההידרותרפי מגן שר הרווחה

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

צליל דיבקר

בת 28, נשואה + כלב, בעלת תואר ראשון בתקשורת ממכללת ספיר. נולדתי וגדלתי בקיבוץ בארי. כיום מתגוררת בנתיבות.

אתמול (שלישי) נערך טקס בכנסת בו הוענק למרכז ההידרותרפי של שער הנגב מגן שר הרווחה והשירותים החברתיים על העשייה המצטיינת בתחום ההתנדבות. הטקס החגיגי התקיים במעמד יו"ר הכנסת ח"כ יולי אדלשטיין, השר חיים כץ וחברי הועדה המכובדים. בטקס נכחו גם אופיר ליבשטיין ראש מועצת שער הנגב הנכנס ואלון שוסטר ראש המועצה היוצא.

מגן שר הרווחה והשירותים החברתיים ניתן למרכז ההידרותרפי על שילוב מעורר השראה למען ילדים ונוער עם צרכים מיוחדים. כמו כן, הועדה ציינה את חשיבות העבודה הרציפה של מתנדבי המרכז עם אוכלוסיות מיוחדות בעתות בהן המצב הביטחוני מעורער.

המרכז ההידרותרפי בשער הנגב פועל במתכונת ייחודית של שילוב אוכלוסיות בעלי צרכים מיוחדים עם אוכלוסייה בריאה. מיום הקמתו בשנת 2000, פועלים במרכז מתנדבים רבים אשר לוקחים חלק ישיר בפעילויות השונות - חניכה אישית לצעירים וילדים, והפעלת קייטנות, אירועים וחוגים שונים המיועדים לילדים על הרצף האוטיסטי יחד עם כלל אוכלוסיית הילדים.

למרות שהמציאות הביטחונית המורכבת באזור עוטף עזה לא תמיד מאפשרת חיי שגרה, דבר שמשפיע רבות על אוכלוסיות בעלות צרכים מיוחדים, עבודת המתנדבים במרכז ההידרותרפי מסייעת לחוסנם של אותן אוכלוסיות.

צילום : דוברות שער הנגב

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: