לפרסום חייגו: 050-5788255

מ.א שער הנגב בהעוטף

שער הנגב

לאור המצב - בשער הנגב יציינו את שבוע "החיים פה שווים" בדרך ייחודית

כמו בכל שנה, גם השנה מציינים במועצה האזורית שער הנגב את שבוע "החיים פה שווים", שמוקדש כולו לקבלה והכלה של האחר. השנה, בגלל אילוצי קורונה, צוות ההיגוי החליט לציין את השבוע בצורה יצירתית ומיוחדת, אך לא פחות משמעותית. השנה המועצה מעלה הפקה מיוחדת ומקומית של התכנית "סליחה על השאלה" שתוקדש לאחים ואחיות לילדים עם צרכים מיוחדים בשער הנגב

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

צליל דיבקר

בת 29, נשואה + כלב, בעלת תואר ראשון בתקשורת ממכללת ספיר. נולדתי וגדלתי בקיבוץ בארי. כיום מתגוררת בנתיבות.

כמו בכל שנה, גם השנה מציינים במועצה האזורית שער הנגב את שבוע "החיים פה שווים", שמוקדש כולו לקבלה והכלה של האחר. השנה, בגלל אילוצי קורונה, צוות ההיגוי החליט לציין את השבוע בצורה יצירתית ומיוחדת, אך לא פחות משמעותית. השנה המועצה מעלה הפקה מיוחדת ומקומית של התכנית "סליחה על השאלה" שתוקדש לאחים ואחיות לילדים עם צרכים מיוחדים בשער הנגב.

אופיר ליבשטיין, ראש המועצה: "שבוע 'החיים פה שווים' נועד לעלות את המודעות וההבנה כלפי ההתמודדויות היום יומיות של אנשים עם כל קשת הצרכים המיוחדים - מקשב וריכוז, דרך מחוננות ועד התמודדויות מורכבות יותר. אנו פועלים כדי שכל ילדות וילדי שער הנגב יוכלו לממש את יכולותיהם החברתיות, הרגשיות, הקוגניטיביות והתפקודיות. כך גם יוכלו להתפתח כבוגרים עצמאיים באיכות-חיים גבוהה ובתחושת שייכות בקהילה. משפחה עם ילד מיוחד היא משפחה מיוחדת ואחים לילדים מיוחדים הם אחים מיוחדים. לא פעם, דרך העיניים שלהם, ניתן ללמוד בצורה הטובה ביותר מהי הכלה ואהבה ללא גבולות, בצורה הטובה ביותר. אני מזמין את התושבים לשאול שאלות ואת כל האחים והאחיות המיוחדים שלנו לקחת חלק בהפקה המיוחדת. ניתן לפנות לסיון במייל tarbut.sng@gmail.com או בטלפון: 052-5693156".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: