לפרסום חייגו: 050-5788255

מ.א שער הנגב בהעוטף

שער הנגב

כנס הוקרה לסיירת המתנדבים של שער הנגב נערך בשבוע שעבר

ביום חמישי בערב נערך כנס הוקרה למתנדבי המת"מיד - סיירת המתנדבים של שער הנגב. במת"מיד יש כבר מעל ל- 120 מתנדבים שבעבודתם מצליחים לשמור על חיי אדם, רכוש, תבואה ופרנסת התושבים. הערב כלל הצגה של סיכום פעילות יחידת המת"מיד לשנת 2019 והוקרה של כלל המתנדבים (צילום: דוברות המועצה)

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

צליל דיבקר

בת 28, נשואה + כלב, בעלת תואר ראשון בתקשורת ממכללת ספיר. נולדתי וגדלתי בקיבוץ בארי. כיום מתגוררת בנתיבות.

ביום חמישי בערב נערך כנס הוקרה למתנדבי המת"מיד - סיירת המתנדבים של שער הנגב. במת"מיד יש כבר מעל ל- 120 מתנדבים שבעבודתם מצליחים לשמור על חיי אדם, רכוש, תבואה ופרנסת התושבים. הערב כלל הצגה של סיכום פעילות יחידת המת"מיד לשנת 2019 והוקרה של כלל המתנדבים. בערב גם הוענקה תעודת הצטיינות מיוחדת לרס"מ יהודה אהרוני, השוטר הקהילתי של המועצה, על עבודתו המסורה ואינטנסיבית בשמירה על הביטחון ותחושת הביטחון של תושבי שער הנגב.

אופיר ליבשטיין, ראש המועצה: "רוח שער הנגב, רוח של סולידריות ואחריות משפחתית, מושתתת בראש ובראשונה על רוח של התנדבות. מערך המתנדבים של המת"מיד, לא רק מעניק ביטחון אמיתי לתושבינו, אלא גם מייצר אחריות של ממש על הבית. רוח המת"מיד היא רוח שער הנגב. אני רוצה להודות למחלקת הביטחון ולאייל חג'בי קבט המועצה על היוזמה החשובה. לרס"מ חי מיזלס, מפקד המת"מיד על עבודתו המסורה וכמובן ליהודה אהרוני - השוטר מספר אחת בשער הנגב".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: