לפרסום חייגו: 050-5788255

מ.א שער הנגב בהעוטף

שער הנגב

ישיבת פורום הורים של תיכון שער הנגב התקיימה בשבוע שעבר

ביום שני האחרון נערכה במועצה האזורית שער הנגב ישיבת פורום הורים של תיכון שער הנגב. בפגישה הוצגה להורים התפיסה החינוכית של המועצה והיעדים שהציבו לשנה הקרובה ולשנים הבאות. ראש המועצה: "שמחתי לפגוש הורים מעורבים שלוקחים חלק פעיל בעיצוב הדור הבא של שער הנגב.  ישנה שותפות גדולה בין ההורים בתיכון לצוותים החינוכיים. פורום ההורים נותן לבית הספר רוח גבית. העבודה המשותפת של בית הספר עם הפורום היא יוצאת דופן וראויה להערכה" (צילום: דוברות המועצה)

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

צליל דיבקר

בת 28, נשואה + כלב, בעלת תואר ראשון בתקשורת ממכללת ספיר. נולדתי וגדלתי בקיבוץ בארי. כיום מתגוררת בנתיבות.

ביום שני האחרון נערכה במועצה האזורית שער הנגב ישיבת פורום הורים של תיכון שער הנגב. בפגישה הציג ראש המועצה להורים את התפיסה החינוכית של המועצה ואת היעדים שהציבו לשנה הקרובה ולשנים הבאות.

אופיר ליבשטיין, ראש המועצה: "שמחתי לפגוש הורים מעורבים שלוקחים חלק פעיל בעיצוב הדור הבא של שער הנגב.  ישנה שותפות גדולה בין ההורים בתיכון לצוותים החינוכיים. פורום ההורים נותן לבית הספר רוח גבית. העבודה המשותפת של בית הספר עם הפורום היא יוצאת דופן וראויה להערכה. דיברנו בישיבה על נושאים שונים מתחומים רבים בחיי בני הנוער בתיכון. לא על כל הנושאים הסכמנו, אבל השיח היה חיובי ומכבד ואני מברך על כך. אני מודה למחלקת החינוך ולמנהל בית הספר יעקב וחדד, וכמובן לפורום ההורים ולרענן מימון יו"ר הפורום, שהגיעו לשמוע ולהשמיע. אין ספק שאנחנו שותפים בדרך חדשה ומיוחדת".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: