לפרסום חייגו: 050-5788255

מ.א שער הנגב בהעוטף

שער הנגב

יכיני הדור הבא 2

ממש לפני תחילת חג הסוכות, הסתיים קורס הדירקטורים של יכיני – אבן דרך משמעותית למושב ולמועצה. הקורס, שנולד ונבנה על ידי תנועת המושבים בישראל והמועצה, הינו ראשון וייחודי מסוגו בישראל. הצלחתו האדירה הכתה גלים, ועכשיו עומלים בתנועת המושבים על שכפול ההצלחה במושבים נוספים בארץ (צילום: דוברות המועצה)

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

צליל דיבקר

בת 28, נשואה + כלב, בעלת תואר ראשון בתקשורת ממכללת ספיר. נולדתי וגדלתי בקיבוץ בארי. כיום מתגוררת בנתיבות.

ממש לפני תחילת חג הסוכות, הסתיים קורס הדירקטורים של יכיני – אבן דרך משמעותית למושב ולמועצה. הקורס, שנולד ונבנה על ידי תנועת המושבים בישראל והמועצה, הינו ראשון וייחודי מסוגו בישראל. הצלחתו האדירה הכתה גלים ועכשיו עומלים בתנועת המושבים על שכפול ההצלחה במושבים נוספים בארץ.

במפגשים לקחו חלק כ-30 משתתפים ומשתתפות, צעירים וותיקים, בעלי תפקידים ומתנדבים. הם למדו ורכשו כלים רבים עם דגש על הרצאות ולמידה מעולמות הגישור, המשפט, הכלכלה והעולם המוניציפלי/ציבורי. במהלך ההכשרה העבירו הרצאות גם מנכ"לית המועצה וגזבר המועצה, כך שהמשתתפים הכירו גם את המבנה הארגוני של המועצה ואת תוכניות העתיד של המרחב כולו.

אופיר ליבשטיין, ראש המועצה: "מלבד הרווח האדיר של כל משתתפת ומשתתף, הקורס היה לצעד משמעותי ביכולת שלנו לחלום ביחד ולבצע ביחד עם הנהלות המושב, התושבים והמועצה והכל מתוך התהליך לבנייה של עתיד טוב ואיכותי לתושבי וילדי יכיני. תודה מיוחדת למעברים נגב צפוני ובפרט לאלה רסקין האמונה על העבודה הקהילתית בשער הנגב ועל תכלול החלקים הלוגיסטיים. היה מדהים, נפגש במחזור הבא".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: