לפרסום חייגו: 050-5788255

מ.א שער הנגב בהעוטף

שער הנגב

יחדיו כל הדרך

בתחילת חודש יוני נפתחו שעריו של מועדון יחדיו במועצה האזורית שער הנגב אחרי תקופה מאתגרת במיוחד, בה התמודד צוות המועדון עם אתגרי הקורונה והסכנה המוגברת לאוכלוסיית הגיל השלישי. הפעילות נפתחה תחת הנחיות והגבלות שנאכפו באדיקות על ידי הצוות. ראש המועצה: "היכולת שלנו להמשיך ולדאוג לרווחת דור הותיקים של שער הנגב, היא חשובה מאין כמוה. זהו חלק בלתי נפרד מהסולידריות והלכידות שלנו כקהילה" (צילום: דוברות המועצה)

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

צליל דיבקר

בת 29, נשואה + כלב, בעלת תואר ראשון בתקשורת ממכללת ספיר. נולדתי וגדלתי בקיבוץ בארי. כיום מתגוררת בנתיבות.

בתחילת חודש יוני נפתחו שעריו של מועדון יחדיו במועצה האזורית שער הנגב אחרי תקופה מאתגרת במיוחד, בה התמודד צוות המועדון עם אתגרי הקורונה והסכנה המוגברת לאוכלוסיית הגיל השלישי. הפעילות נפתחה תחת הנחיות והגבלות שנאכפו באדיקות על ידי הצוות. חוגי הפעילות הגופנית, היצירה והמלאכה חזרו לפעילות במועדון, כמו גם סיירת המתנדבים של שער הנגב שאפשרה הרגשה של שגרה לבאי המועדון.

אופיר ליבשטיין, ראש המועצה: "ביצירתיות וחשיבה רבה, הצליח בצוות להסב חלק מהפעילויות לפעילות בתוך הישוב וכך נמנעה יציאה של בני הגיל השלישי מהישובים. תוכנית 'ותיקדמי' (תכנית הרצאות לבני הדור השלישי) וחוגי הבוקר לפעילות גופנית, הן רק חלק מהשירותים שהועברו למתכונת יישובית. אני רוצה להודות לחיה ברדמן ולצוות המסור של המועדון שמצליחים לקיים כל בוקר שגרה, בתקופה לא שגרתית בה אנו חיים. היכולת שלנו להמשיך ולדאוג לרווחת דור הותיקים של שער הנגב, היא חשובה מאין כמוה. זהו חלק בלתי נפרד מהסולידריות והלכידות שלנו כקהילה".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: