לפרסום חייגו: 050-5788255

מ.א שער הנגב בהעוטף

שער הנגב

ותיק על הבר

בשבוע שעבר התקיים בקיבוץ נחל עוז מפגש "ותיק על הבר", חלק מתוך סדרת מפגשים במועצה האזורית שער הנגב של פרויקט "משכילים לעשות", במסגרתו הוזמנו ותיקים בעלי סיפור חיים מיוחד לספר על עצמם במפגש קליל וחברי. המפגש בנחל עוז הוא האחרון בסדרה של מפגשים מיוחדים ומלאי משמעות (צילום: דוברות שער הנגב)

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

צליל דיבקר

בת 28, נשואה + כלב, בעלת תואר ראשון בתקשורת ממכללת ספיר. נולדתי וגדלתי בקיבוץ בארי. כיום מתגוררת בנתיבות.

בשבוע שעבר התקיים בקיבוץ נחל עוז מפגש של ותיק על הבר. מדובר בסדרת מפגשים שנולדה בפרויקט "משכילים לעשות" של קבוצת סטודנטים בני שער הנגב הלומדים במכללת ספיר, ועושים מלגה משותפת של מרכז צעירים והיחידה למעורבות חברתית בספיר.

כל אחד בקיבוצו, הזמין ותיק בעל סיפור חיים מיוחד לספר על עצמו במפגש קליל וחברי. המפגש בנחל עוז הוא האחרון בסדרה של מפגשים מיוחדים ומלאי משמעות. במפגש האחרון סיפרה ססיליה מקיבוץ נחל עוז על השהות שלה בכלא הצ'יליאני בתקופת המחאה הקומוניסטית.

אופיר ליבשטיין, ראש המועצה האזורית שער הנגב: "יש משהו מיוחד מאוד בהכרה שלנו את וותיקי הקהילה. דרך סיפורי החיים ניתן להכיר באמת את האדם, את מי שהיה ואת מי שהוא היום. ההכרה שיש לנו בקהילות אנשים בעלי סיפורים כל כך מיוחדים פותחת לנו צוהר לעולמות חדשים ומסקרנים. בנוסף, החיבור הבין דורי במפגשים האלו, מצליח לגשר על פער גילאים של עשרות שנים ולקרב את כל חברי הקהילה תחת נרטיב אחד. יש לזה משמעות אדירה לקהילה ולחוסן הקהילה. זוהי יוזמה ברוכה ואני גאה מאוד שנולדה דווקא אצלנו, על ידי הצעירים שלנו. תודה לכל העוסקים במלאכה - מכללת ספיר, מפעל הפיס, גיתית חכים ומרכז הצעירים שער הנגב".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: