לפרסום חייגו: 050-5788255

מ.א שער הנגב בהעוטף

שער הנגב

ותיקי שער הנגב פורצים גבולות

בשבוע עבר עלו על מטוס לבטומי שבגאורגיה קבוצה של 40 חברי מועדון יחדיו מהמועצה האזורית שער הנגב, בדרך לטיול בלתי נשכח של חמישה ימים מלאים ועשירים. טווח הגילאים של הקבוצה היה מגיל 68 ועד גיל 93, והטיול כלל מגוון פעילויות מהנות ומאתגרות לצד הכלה ונגישות לכל אחד ואחת מהמשתתפים (צילום: דוברות המועצה)

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

צליל דיבקר

בת 28, נשואה + כלב, בעלת תואר ראשון בתקשורת ממכללת ספיר. נולדתי וגדלתי בקיבוץ בארי. כיום מתגוררת בנתיבות.

בתחילת השבוע עבר עלו על מטוס לבטומי שבגאורגיה קבוצה של 40 חברי מועדון יחדיו, בדרך לטיול בלתי נשכח של חמישה ימים מלאים ועשירים. הטיול הוא יוזמה של עמותת ותיקי שער הנגב - מועדון יחדיו. למעשה, בפעם הראשונה יצאו ותיקי שער הנגב לטיול מאורגן מחוץ לגבולות ישראל. טווח הגילאים של הקבוצה הוא מרשים- מגיל 68 ועד גיל 93. הטיול אורגן כולו על ידי צוות יחדיו וכלל מגוון פעילויות מהנות ומאתגרות (אפילו אומגה!) לצד הכלה ונגישות לכל אחד ואחת מהמשתתפים.

אופיר ליבשטיין, ראש מועצת שער הנגב: "הטיול הוא עוד צעד בלקיחת האחריות שלנו על ותיקי שער הנגב ועל אלו שכבר אין ביכולותיהם הפיזיות לטוס לטיול לבדם. הקבוצה המרשימה הזו נחתה שבוע שעבר בישראל והטיול הוכרז כהצלחה גדולה. תודה רבה לחיה ברדמן ולכל צוות עמותת הותיקים שלנו שנתנו מכל הלב והפכו את הטיול לחוויה בלתי נשכחת. אני גאה בכם מאוד!".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: