לפרסום חייגו: 050-5788255

מ.א שער הנגב בהעוטף

שער הנגב

התחדשות בשער הנגב

בתקופה האחרונה ניתן לשים לב לחידושים שעוברים שטחי הישובים במועצה האזורית שער הנגב. כך למשל בקיבוץ אור הנר נהנו השבוע לראשונה מתאורה לאורך כביש הגישה לקיבוץ, ובגבים נפתח במרכז הקיבוץ גן שעשועים חדש וצבעוני לרווחת ילדי הקהילה. ראש המועצה: אני מתרגש כל פעם מחדש להגיע לישובים ולראות אותם משתנים כל הזמן. ירוקים יותר, צבעוניים יותר ומלאים יותר" (צילום: דוברות המועצה)

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

צליל דיבקר

בת 28, נשואה + כלב, בעלת תואר ראשון בתקשורת ממכללת ספיר. נולדתי וגדלתי בקיבוץ בארי. כיום מתגוררת בנתיבות.

בתקופה האחרונה ניתן לשים לב למתיחת הפנים והחידושים שעוברים שטחי הישובים במועצה האזורית שער הנגב, כך למשל  בקיבוץ אור הנר נהנו השבוע לראשונה מתאורה לאורך כביש הגישה לקיבוץ, ובגבים נפתח במרכז הקיבוץ גן שעשועים חדש וצבעוני לרווחת ילדי הקהילה. ביכיני נחנך גן שעשועים ממש לא מזמן, ובקיבוץ מפלסים מקדמים בימים אלו בניית גן ילדים חדש, והרשימה עוד ארוכה.

אופיר ליבשטיין, ראש המועצה האזורית: "תקופת החגים היא תקופה של התחדשות. מדובר בהישג של ממש, אחרי מאבק של שנתיים שהיה לי כפרויקט אישי כבר מיומי הראשון בתפקיד ראש המועצה. אני מתרגש כל פעם מחדש להגיע לישובים ולראות אותם משתנים כל הזמן. ירוקים יותר, צבעוניים יותר ומלאים יותר. נכון, יש עוד לא מעט עבודה אבל צעד אחר צעד, נגיע לכל מקום בשער הנגב".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: