לפרסום חייגו: 050-5788255

מ.א שער הנגב בהעוטף

שער הנגב

המסעדות נפתחו - ובשער הנגב קוראים לתושבים להגיע לחזק את המסעדות המקומיות

בשבוע שעבר, אחרי יותר מחודשיים מורטי עצבים, ירדו ההגבלות והותר לפתוח מסעדות, פאבים ומקומות בילוי. כמובן שכמו כל דבר בזמן קורונה, לא מדובר בעניין פשוט, אך בהחלט מדובר בהחלטה חשובה ומשמחת לבעלי העסקים ובמיוחד בעלי העסקים באזור. ראש מועצת שער הנגב: "שמחתי לשמוע שכל המסעדות בשער הנגב פתוחות לקהל ואני מפציר בכולכם לנצל את התקופה הקרובה לצאת ולאכול, יחד"

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

צליל דיבקר

בת 29, נשואה + כלב, בעלת תואר ראשון בתקשורת ממכללת ספיר. נולדתי וגדלתי בקיבוץ בארי. כיום מתגוררת בנתיבות.

בשבוע שעבר, אחרי יותר מחודשיים מורטי עצבים, ירדו ההגבלות והותר לפתוח מסעדות, פאבים ומקומות בילוי. כמובן שכמו כל דבר בזמן קורונה, לא מדובר בעניין פשוט, אך בהחלט מדובר בהחלטה חשובה ומשמחת לבעלי העסקים ובמיוחד בעלי העסקים באזור.

אופיר ליבשטיין, ראש המועצה האזורית שער הנגב, קורא לתושבי המועצה לחזק את הכלכלה המקומית, ולהגיע לסעוד במסעדות האיזור: "הבסיס של כלכלת האזור הוא העסקים קטנים ובינוניים. לצערי, בניגוד לשאר חלקי הארץ, אנחנו כבר חווינו בעבר סגירות פתאומיות וירידה תלולה בהכנסות. המסעדנים של שער הנגב יודעים היטב את המחירים הכבדים של כל יום בו המסעדה סגורה לסועדים. בדיוק בגלל סיבות כאלו ועוד רבות אחרות, דווקא קהילת שער הנגב חייבת להתגייס כדי לנצח את הקורונה, לא רק בתחום הבריאות אלא גם בתחום הכלכלי והחברתי. קהילת העסקים שער הנגב תמשיך ללוות את בעלי העסקים במועצה. גם הפעם, כמו בכל תחום אחר, ננצח יחד. שמחתי לשמוע שכל המסעדות בשער הנגב פתוחות לקהל ואני מפציר בכולכם לנצל את התקופה הקרובה לצאת ולאכול, יחד".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: