לפרסום חייגו: 050-5788255

מ.א שער הנגב בהעוטף

שער הנגב

היסטוריה- לראשונה מנכ"לית למועצה אזורית שער הנגב

אמש אישרה מליאת המועצה את מינויה של לילך שיינגורטן מקיבוץ אור הנר, למנכ"לית המועצה. זוהי הפעם הראשונה שאישה תשמש בתפקיד זה במועצה אזורית שער הנגב

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

מערכת העוטף

haotef@gmail.com

www.haotef.co.il

מועמדותה של לילך למנכ"לית המועצה אושרה אמש פה אחד על ידי חברי מליאת המועצה. במהלך חודש דצמבר תעבור חפיפה עם עודד פלוט, מנכ"ל המועצה היוצא. מתוקף תפקידה כמנכ"לית המועצה תשמש לילך גם כראש מערך החירום של המועצה. 

לילך עבדה בעבר ביחידת החוסן של רח"ל (רשות חירום לאומית), כמו גם בקואליציה הישראלית לטראומה ובג'וינט. בקיאה בעבודה בין מגזרים, משרדי ממשלה ועמותות. בנוסף, בעלת רקע עשיר בפיתוח תכניות להתמודדות של קהילות בחירום.

אופיר ליבשטיין, ראש המועצה האזורית שער הנגב: "אני מכיר את לילך אותה היטב וסומך עליה. היא מוכשרת לתפקיד ותעשה בו חיל. אני שמח שגם חברי המליאה ראו את כל מעלותיה ובחרו לאשר את מינויה פה אחד. אני מצפה לעבוד איתה ואני בטוח שנעשה דברים גדולים יחד". 

לילך שיינטורגן: "אני מודה לחברי מליאת המועצה ולאופיר על אמון שנתנו בי. בזמן הקרוב אהיה בחפיפה עם עודד, שמלווה אותי אל תוך התפקיד בצורה מסורה וראויה להערכה. אני מצפה לתחילת העבודה המשותפת שלי עם אופיר למען תושבי שער הנגב והסביבה".

מינויה של לילך למנכ"לית המועצה מצטרף לשורה של חברות מליאה חדשות שנבחרו בבחירות האחרונות למליאת המועצה. למעשה, מועצה אזורית שער הנגב הינה המועצה היחידה בארץ בעלת רוב נשי במליאת המועצה (שש נציגות מתוך 11 ישובים). כאמור כעת תצטרף לילך לייצוג הנשי המרשים בתפקידי ניהול המועצה, שתהיה האישה הראשונה שתעמוד בראש הארגון.
 

(דוברת מועצה אזורית שער הנגב)

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה:
2
Salvage weakly wanted optimising paralysis.
imuvareyib | 07:32   23.02.19
1
All recorder topical myeloproliferative responses
uyuvamjiqgofi | 05:31   23.02.19