לפרסום חייגו: 050-5788255

מ.א שער הנגב בהעוטף

שער הנגב

היסטוריה בקיבוץ דורות

ביום שלישי האחרון הגיעה לשיאו תהליך שיוך נכסים שהחל בקיבוץ דורות בהחלטת השיוך בשנת 2006. השבוע הגיע לשיאו התהליך בהגשת רשימה של 140 בתי אב למנהל מקרקעי ישראל. המשמעות האדירה של הגשת הרשימה בעיתוי זה היא חיסכון של מיליוני שקלים לחברי הקיבוץ (צילום: depositphotos)

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

צליל דיבקר

בת 28, נשואה + כלב, בעלת תואר ראשון בתקשורת ממכללת ספיר. נולדתי וגדלתי בקיבוץ בארי. כיום מתגוררת בנתיבות.

ביום שלישי האחרון הגיעה לשיאו תהליך שיוך נכסים שהחל בקיבוץ דורות בהחלטת השיוך בשנת 2006. יחד עם תמיכה אדירה של הנהלת הקהילה, הצליח קיבוץ דורות להגיש את תיק השיוך ב-31 לדצמבר 2018. השבוע הגיע לשיאו התהליך בהגשת רשימה של 140 בתי אב למנהל מקרקעי ישראל. המשמעות האדירה של הגשת הרשימה בעיתוי זה, היא חיסכון של מיליוני שקלים לחברי קיבוץ דורות.

אופיר ליבשטיין, ראש המועצה האזורית שער הנגב: "תהליך שיוך נכסים הוא תהליך מורכב. קיבוץ דורות שם לעצמו מטרה כמעט בלתי אפשרית – להגיש תיק שיוך עד סוף 2018. הקיבוץ פנה אליי ונרתמתי לסייע בעזרתו של דניאל סנרמן מהנדס המועצה ויוסי קרן נציג המועצה בוועדה לתכנון. העבודה עדיין לא הושלמה וחסרים מספר בתי אב שעדיין לא הוגשו, אך אלו יושלמו בזמן הקרוב והמלאכה תסתיים. ברכותיי לכל בית דורות על הצלחת המשימה. תודתי ליוסי קרן ודניאל סנרמן שסייעו, להנהלת הקהילה, ליעל פרוז'ן ולכל העוסקים במלאכה".

(צילום: depositphotos)

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: