לפרסום חייגו: 050-5788255

מ.א שער הנגב בהעוטף

שער הנגב

החלו העבודות על בניית הרמזור בצומת ניר עם

החלו העבודות על בניית הרמזור בצומת ניר עם. במועצת שער הנגב התבשרו לפני מספר שבועות על אישורו של צו תחילת העבודה במקום. השבוע הגיעו המשאיות וניתן לראות כבר את העבודה בשטח. ראש המועצה: "זוהי בשורה משמחת לכל תושבי שער הנגב ולתושבי ניר עם בפרט. יש פרויקטים נוספים שנמצאים בשלבים שונים של אישור, צוות המועצה ואני דוחפים בכל הכוח על מנת לקדם את מפת הדרכים החדשה במרחב שער הנגב" (צילום: depositphotos)

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

צליל דיבקר

בת 29, נשואה + כלב, בעלת תואר ראשון בתקשורת ממכללת ספיר. נולדתי וגדלתי בקיבוץ בארי. כיום מתגוררת בנתיבות.

החלו העבודות על בניית הרמזור בצומת ניר עם. אחרי שהצליחה מועצת שער הנגב לנצח את כל הביורוקרטיה, ולפצח את כל החסמים שעמדו בדרך, התבשרו לפני מספר שבועות על אישורו של צו תחילת העבודה במקום. השבוע הגיעו המשאיות וניתן לראות כבר את העבודה בשטח.

אופיר ליבשטיין, ראש המועצה: "זוהי בשורה משמחת לכל תושבי שער הנגב ולתושבי ניר עם בפרט. בנוסף, אני שמח לבשר שקיבלנו אישור רשמי לבניה של שני כיכרות חדשים - בכניסה לקרית החינוך ובכניסה לאזור התעשיה שער הנגב. יש פרויקטים נוספים שנמצאים בשלבים שונים של אישור - רמזור בכניסה ליכיני, הסדרת צומת גבים, אי התנועה במפלסים ועוד. צוות המועצה ואני דוחפים בכל הכוח על מנת לקדם את מפת הדרכים החדשה במרחב שער הנגב. כולי תקווה שבקרוב הכבישים והצמתים יראו אחרת. הרמזור החדש בניר עם הוא רק סנונית ראשונה, מרגשת מאוד. תושבי ניר עם תתחדשו!".

(צילום: depositphotos)

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: