לפרסום חייגו: 050-5788255

מ.א שער הנגב בהעוטף

שער הנגב

בתי הספר של שער הנגב חזרו ללימודים

בשבוע שעבר נפתחו במועצה האזורית שער הנגב בתי הספר קשת ואלונים לילדי כיתות א'-ג'. הכיתות והאוטובוסים חוטאו ונוקו, הכיתות חולקו בהתאם להנחיות ובחשיבה מתמדת ובלתי מתפשרת על טובת התלמיד, בריאותו וצרכיו. בכניסה לבית הספר הוקמה עמדה על מנת לוודא שלכל ילד יש את הצהרת הבריאות הדרושה על פי משרד הבריאות (צילום: דוברות המועצה)

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

צליל דיבקר

בת 28, נשואה + כלב, בעלת תואר ראשון בתקשורת ממכללת ספיר. נולדתי וגדלתי בקיבוץ בארי. כיום מתגוררת בנתיבות.

ביום ראשון האחרון נפתחו במועצה האזורית שער הנגב בתי הספר קשת ואלונים לילדי כיתות א'-ג'. אופיר ליבשטיין, ראש המועצה, פגש בבוקר את הילדים שהגיעו נרגשים בהסעות ואת ההורים הנרגשים לא פחות, שליוו אותם. הכיתות והאוטובוסים חוטאו ונוקו, הכיתות חולקו בהתאם להנחיות ובחשיבה מתמדת ובלתי מתפשרת על טובת התלמיד, בריאותו וצרכיו. בכניסה לבית הספר הוקמה עמדה על מנת לוודא שלכל ילד יש את הצהרת הבריאות הדרושה על פי משרד הבריאות. המורות שחיכו בכניסה לבתי הספר התקשו להסתיר את ההתרגשות ולמרות כל התנאים וההגבלות האוירה היתה חגיגית ושמחה. אפילו מפקד החטיבה הצפונית, אל"מ יואב ברונר הצטרף והתרשם מההערכות ביום חגיגי זה.

אופיר ליבשטיין, ראש המועצה: "אני מודה מקרב לב לכל המורות והצוותים החינוכיים, על תקופה ארוכה ולא פשוטה בה הפגינו אחריות ואכפתיות. אני מודה למחלקות החינוך, החינוך החברתי, התחבורה והביטחון על ההערכות המהירה והבלתי מתפשרת וכמובן להנהגות הישובים על שיתוף הפעולה. כולי תקווה שבקרוב יצטרפו גם ילדי כיתות ד-ו וילדי בית הספר התיכון, כך שנוכל לחזור לשגרת לימודים ברוכה ובטוחה".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: