לפרסום חייגו: 050-5788255

מ.א שער הנגב בהעוטף

שער הנגב

בשער הנגב מתגייסים להגברת מודעות נגד תופעת שכחת ילדים ברכב

בימים האחרונים, כמו בכל שנה בעונת הקיץ, שומעים על מקרים רבים של שכחת ילדים ברכב. לאחר מחשבות רבות כיצד ניתן לעלות את המודעות בנושא, החליטו במועצה האזורית שער הנגב להצטרף למבצע הארצי "לא שוכחים ילדים ברכב". במסגרת הפרויקט, יצאו השבוע צוותי השיטור והביטחון במועצה, בליווי ראש המועצה, לכל ישובי המועצה בכדי לתלות שלטים מעירי עיניים ולחלק לתושבים מחזיקי מפתחות, אשר מטרתם לעורר מודעות (צילום: דוברות המועצה)

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

מערכת העוטף

haotef@gmail.com

www.haotef.co.il

בימים האחרונים, כמו בכל שנה בעונת הקיץ, שומעים על מקרים רבים של שכיחת ילדים ברכב. לאחר מחשבות רבות כיצד ניתן לעלות את המודעות בנושא, החליטו במועצה האזורית שער הנגב להצטרף למבצע הארצי "לא שוכחים ילדים ברכב", בתקווה שיוכלו להגביר את המודעות בקרב התושבים, ואולי אפילו למנוע מקרים של שכיחת ילד ברכב בעתיד - בשער הנגב ובכלל.

במסגרת הפרויקט, יצאו השבוע צוותי השיטור והביטחון במועצה, בליווי ראש המועצה, לכל ישובי המועצה בכדי לתלות שלטים מעירי עיניים ולחלק לתושבים מחזיקי מפתחות, אשר מטרתם לעורר מודעות בקרב התושבים.

אופיר ליבשטיין, ראש המועצה: "תודה גדולה לרס"מ יהודה אהרוני, השוטר הקהילתי שלנו, שיזם והוביל את הפרויקט, למחלקת הביטחון ולקב"ט המועצה אייל חג'בי, על קידומו. תודתנו גם להנהלת מחוז דרום של הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים על שיתוף הפעולה עימנו. אל תגידו 'לי זה לא יקרה', אסון כזה יכול לקרות חס וחלילה לכל אחד ואחת מאיתנו! על כולנו לעשות ככל הניתן כדי להגביר את המודעות לנושא חשוב זה ולמנוע את האסון הבא".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: