לפרסום חייגו: 050-5788255

מ.א שער הנגב בהעוטף

שער הנגב

בשער הנגב החלו לתכנן את הקמת שביל הצינור המערבי

בשבוע שעבר התקיימה ישיבה של מנהלת פארק השקמה, אשר מאגדת בתוכה את הגופים האחראיים על הפארק המשתרך לאורך שטחי שער הנגב ועד דרום מועצה אזורית חוף אשקלון. במהלך הישיבה החלו לתכנן שביל למטיילים שיעבור בנקודות התיירות האזוריות. ראש המועצה: "יחד נאגד את כל האתרים המיוחדים במועצה לכדי מסלול מרתק - הן במידע העשיר שהוא מציע להולכים בו, הן בתצפיות והנוף והן בפעילויות שיותאמו לכל הקהלים. זהו תהליך ארוך שיוצא לדרך בהתרגשות גדולה" (צילום: דוברות המועצה)

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

צליל דיבקר

בת 29, נשואה + כלב, בעלת תואר ראשון בתקשורת ממכללת ספיר. נולדתי וגדלתי בקיבוץ בארי. כיום מתגוררת בנתיבות.

בשבוע שעבר התקיימה ישיבה של מנהלת פארק השקמה. המינהלת בראשות אופיר ליבשטיין, ראש מועצת שער הנגב, מאגדת בתוכה את הגופים האחראיים על פארק השקמה המשתרך לאורך שטחי שער הנגב ועד דרום מועצה אזורית חוף אשקלון. מדובר בשיתוף פעולה לקידום האזור כולו - שמירה על הטבע הייחודי והנוף הכפרי, לצד קידום תיירות ויזמות באזור.

במנהלת שהתקיימה בבית עג'מי שבזיקים, הציגו את הפרויקטים שמקדמים כרגע, והחלו לדבר גם על שביל למטיילים שיעבור בנקודות התיירות האזוריות. הכוונה היא שהשביל ילווה בפעילויות, תצפיות, חידונים ומסלולי טיולים. הוא יתחיל בנחל עוז - בתצפית על הגבול ובמרכז המבקרים. השביל יעבור בנקודות מרכזיות כמו חץ שחור, חניון ארהלה צוקרמן, נביה מרעי, מצפור אסף סיבוני ז"ל, מוזאון המים בניר עם, גבעת המרדפים, בין המגדלים בארז ועוד.

אופיר ליבשטיין: "יחד נאגד את כל האתרים המיוחדים האלו לכדי מסלול מרתק - הן במידע העשיר שהוא מציע להולכים בו, הן בתצפיות והנוף והן בפעילויות שיותאמו לכל הקהלים. זהו תהליך ארוך שיוצא לדרך בהתרגשות גדולה ואני מבטיח להמשיך לעדכן בהקדם".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: