לפרסום חייגו: 050-5788255

מ.א שער הנגב בהעוטף

שער הנגב

ברוכים הבאים לשער הנגב

במסגרת אגרת שנשלחה מטעם אופיר ליבשטיין, ראש מועצת שער הנגב, כתב ראש המועצה על קליטתן של 57 חברים חדשים שהצטרפו לקיבוץ אור הנר. כמו כן, נכתב על התכנסות מנהלי המחלקות, התאגידים ומסגרות החינוך במועצה על מנת לבנות את היעדים לחמש השנים הבאות (צילום: דוברות המועצה האזורית שער הנגב)

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

צליל דיבקר

בת 28, נשואה + כלב, בעלת תואר ראשון בתקשורת ממכללת ספיר. נולדתי וגדלתי בקיבוץ בארי. כיום מתגוררת בנתיבות.

ברוכים הבאים הביתה
קיבוץ אור הנר שבמועצה האזורית שער הנגב קלט השבוע 57 חברים חדשים, מתוכם משפחות של בני קיבוץ, משפחות של בני הישוב, משפחות של תושבים ותיקים ולא פחות מ-12 משפחות חדשות, שרובם עברו לקיבוץ בשנה האחרונה במסגרת שנת הסתגלות. בקרוב תחל הבנייה של השכונה החדשה. מספרי הקליטה המרשימה הזו מצטרפים גם למשפחות שעברו מחברות כלכלית לחברות מלאה, ול-6 משפחות נוספות שצפויות להקלט עד סוף השנה. בסוף 2019, יחצה הקיבוץ האחרון שעלה לקרקע בשער הנגב את רף 200 החברים.

אופיר ליבשטיין, ראש המועצה: "הצמיחה הדמוגרפית הזו מסמלת יותר מכל את רוח שער הנגב. אנחנו מבססים את הישובים שלנו, תוקעים יתד באדמה ובונים בכל הכוח. הצמיחה הדמוגרפית לא רק תורמת לדמוגרפיה אלא גם לחוסן הקהילתי של אור הנר ושער הנגב כולה. בקרוב מאד ישתלבו מספר חברים חדשים לענפים השונים ויחזקו גם את השדרה הניהולית של הקיבוץ. ברכות חמות לקיבוץ אור הנר על החגיגה הקהילתית ולחברים החדשים- ברוכים הבאים הביתה".

שער הנגב 2025
ביום שני האחרון התכנסנו כל מנהלי המחלקות, התאגידים ומסגרות החינוך של המועצה על מנת לבנות את היעדים של המועצה לחמש השנים הבאות. ראש המועצה הוסיף: "זה היה מפגש חלומי. למה חלומי? כי בפעם הראשונה הצלחנו להרים את הראש מעל היום יום ובאמת לחלום את שער הנגב, כל אחד בתחומו שלו. חלמנו בגדול וחלמנו בקטן. כל אחד מאיתנו ניסה לדמיין איך תראה שער הנגב 2025, במציאות בה אין כבלים או אילוצים. ריגש אותי לראות איך בעלי התפקידים של המועצה חושבים על אחרון הפרטים ובו בעת מכוונים הכי גבוה שאפשר. אחרי יום שלם אני יכול להגיד בלב שלם שאין יעד שעלה אתמול והוא אינו בר הגשמה. תוצרי היום הזה ישמשו אותנו לבניית תכנית החומש, התכנית לחמש השנים הבאות. יש למה לצפות!".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: