לפרסום חייגו: 050-5788255

מ.א שער הנגב בהעוטף

שער הנגב

במיוחד בשבילם: הטיול המרגש של ילדי שער הנגב

השבוע יצאו 14 משפחות של ילדים עם צרכים מיוחדים מהמועצה האזורית שער הנגב לטיול גיבוש בצפון. מדובר ביוזמה משותפת של המועצה עם עמותת "נופש לגעת בשמיים". ראש המועצה: "שלושת הימים האלו הוכיחו לכולנו שעם קצת מחשבה והתאמה הכל אפשרי. הרגע בו הילדים חוזרים מאושרים וצוחקים ביחד עם משפחתם שווה בשבילי את הכול" (צילום: דוברות המועצה)

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

צליל דיבקר

בת 28, נשואה + כלב, בעלת תואר ראשון בתקשורת ממכללת ספיר. נולדתי וגדלתי בקיבוץ בארי. כיום מתגוררת בנתיבות.

השבוע יצאו 14 משפחות של ילדים עם צרכים מיוחדים מהמועצה האזורית שער הנגב לטיול גיבוש בצפון. בסופ"ש אחד הספיקו כל כך הרבה פעילויות - פארק קנדה, ראפטינג, סדנת ציור בתלת מימד, סיורים באתרי זיכרון ועוד. מדובר ביוזמה משותפת של המועצה עם עמותת "נופש לגעת בשמיים".

אופיר ליבשטיין, ראש המועצה האזורית שער הנגב: "שלושת הימים האלו הוכיחו לכולנו שעם קצת מחשבה והתאמה הכול אפשרי. כשחושבים על הנגשה נכונה אין דבר העומד בפני הילדים הנהדרים האלו. היציאה לנופש הזה הוא רק הצעד הראשון. המועצה משקיעה זמן, מחשבה ומשאבים על מנת להצליח להתאים את עצמה לכלל הצרכים המיוחדים, החל מנופשים שכאלו ועד בניה של מסגרות לילדים מחוננים בחינוך הפורמלי. הרגע בו הילדים חוזרים מאושרים וצוחקים ביחד עם משפחתם שווה בשבילי את הכל. רגעים כאלו מרגשים אותי מאוד. תודה לכל העוסקים במלאכה - מחלקת החינוך, המחלקה לשירותים חברתיים וכמובן למרסל דניאלי שתמיד שם בשביל המשפחות המיוחדות של שער הנגב".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: