לפרסום חייגו: 050-5788255

מ.א שער הנגב בהעוטף

שער הנגב

אמנם לא יחד, אבל גם לא לבד

בשבוע שעבר יצאו במועצה האזורית שער הנגב ביוזמה מרגשת - הכנה ושליחה של משלוחי מזון וציוד בסיסי למשפחות נזקקות, שאי הודאות הכלכלית והשהייה של הילדים בבית, מקשה עליהן במיוחד. מדובר ביוזמה של המועצה, אליה הצטרפו הישובים יכיני, מפלסים, נחל עוז, כפר עזה, דורות, רוחמה, ברור חיל, אור הנר, ארז וגבים. מחלקת הרווחה ניהלה את המבצע המורכב, ונהגי מחלקת התחבורה של המועצה חילקו את החבילות ביממה אחת של עבודה אינטנסיבית (צילום: דוברות המועצה)

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

צליל דיבקר

בת 28, נשואה + כלב, בעלת תואר ראשון בתקשורת ממכללת ספיר. נולדתי וגדלתי בקיבוץ בארי. כיום מתגוררת בנתיבות.

בשבוע שעבר יצאו במועצה האזורית שער הנגב ביוזמה מרגשת - הכנה ושליחה של משלוחי מזון וציוד בסיסי למשפחות נזקקות, שאי הודאות הכלכלית והשהייה של הילדים בבית, מקשה עליהן במיוחד. מדובר ביוזמה של המועצה, אליה הצטרפו הישובים יכיני, מפלסים, נחל עוז, כפר עזה, דורות, רוחמה, ברור חיל, אור הנר, ארז וגבים. מחלקת הרווחה ניהלה את המבצע המורכב (מבלי לעבור על הנחיות משרד הבריאות כמובן) ונהגי מחלקת התחבורה של המועצה חילקו את החבילות ביממה אחת של עבודה אינטנסיבית.

אופיר ליבשטיין, ראש המועצה: "אין ספק שאלו ימים מורכבים לכולנו ובכל זאת, אנחנו יודעים שיש כאלה שקשה להם יותר. לשמחתי הרבה הוכחנו שוב שבשער הנגב ערבים זה לזה. זאת היתה התגייסות יוצאת דופן. לא רק שהיא מחממת את הלב אלא גם מלווה בגאווה גדולה. תודה רבה לכל מי שלקח חלק במבצע - ממחלקות המועצה ועד הישובים שהתגייסו ברצון ובמהירות. תהיו כולם גאים בעצמכם. אשריינו שזוהי הקהילה שלנו".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: