לפרסום חייגו: 050-5788255

מ.א שער הנגב בהעוטף

שער הנגב

אלוני שער הנגב

בשנה האחרונה נכנסה קהילת שער הנגב לתהליך נפלא ודמוקרטי של בחירת שמות לבתי הספר היסודיים המועצה. ראש המועצה: "אני גאה לספר לכולכם כי קיבלנו אישור רשמי גם לשמו של בית הספר הוותיק - בית ספר אלוני שער הנגב. השם מבטא בצורה הטובה ביותר את השורשים העמוקים שלנו כקהילה" (צילום: דוברות המועצה)

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

צליל דיבקר

בת 28, נשואה + כלב, בעלת תואר ראשון בתקשורת ממכללת ספיר. נולדתי וגדלתי בקיבוץ בארי. כיום מתגוררת בנתיבות.

בשנה האחרונה נכנסה קהילת שער הנגב לתהליך נפלא ודמוקרטי של בחירת שמות לבתי הספר היסודיים המועצה. תחילה הוקמה ועדת היגוי לכל בית ספר (ישן וצומח), אחר כך התלמידים וההורים התבקשו להעלות שמות שלדעתם מתאימים. הועדה דנה ארוכות בכל שם שהתקבל.

אופיר ליבשטיין, ראש מועצת שער הנגב: "בהצעות שהעבירו הילדיםות, ניתן היה לזהות את תחושת השייכות שלהםן לקהילת שער הנגב, ניתן היה להבין איך הם תופסיםות את בית הספר ואת הרצינות שהם מייחסיםות לתהליך בחירת השם. לפני מספר חודשים דיווחנו באופן רשמי על השם הנבחר לבית הספר הצומח - בית הספר קשת. אני גאה לספר לכולכם כי קיבלנו אישור רשמי גם לשמו של בית הספר הוותיק - בית ספר אלוני שער הנגב. השם מבטא בצורה הטובה ביותר את השורשים העמוקים שלנו כקהילה, את הגובה אליו אנו צומחים ואת איתנותנו. אני גאה במיוחד לאור הידיעה כי את השם הציעו לראשונה הילדים והילדות שלנו".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: