לפרסום חייגו: 050-5788255

מ.א שער הנגב בהעוטף

שער הנגב

אירוע חנוכת מרחב החדשנות התקיים אמש בשער הנגב

אמש נערך אירוע חנוכת מרחב החדשנות בו הוכרז על הקמת מרחב קק"לטק שער הנגב - שדרות, "מרחב החדשנות שער הנגב - שדרות הינו התגשמות חזונם של אנשים רבים וטובים. פרויקט זה הינו חלק ממיזם 'ישראל 2040 - קק"ל בונה את ארץ המחר' הראויים לכל תודה, אך הוא גם התגשמות של שיתוף פעולה מופלא הקיים בין המועצה האזורית שער הנגב לבין עיריית שדרות. שיתוף פעולה אזורי ומלא בו השלם גדול מסך חלקיו" (צילום: דוברות שער הנגב)

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

צליל דיבקר

בת 29, נשואה + כלב, בעלת תואר ראשון בתקשורת ממכללת ספיר. נולדתי וגדלתי בקיבוץ בארי. כיום מתגוררת בנתיבות.

אמש (שלישי) נערך אירוע חנוכת מרחב החדשנות בו הוכרז על הקמת מרחב קק"לטק שער הנגב - שדרות, במעמד ח"עמיר פרץ, שר הכלכלה והתעשיה, ח"כ אלון שוסטר, שר החקלאות ופיתוח הכפר, אלון דוידי, ראש העיר שדרות, מנכ"ל קק"ל - קרן קימת לישראל, אמנון בן עמי, יושב ראש מינהלת 2040 בקרן, יצחק מירון, מפקד פיקוד דרום, האלוף הרצי הלוי, נשיא המכללה האקדמית ספיר, פרופסור שי פלדמן, ועוד ידידים טובים של שער הנגב ועוטף עזה.

מטעם מועצה אזורית שער הנגב נמסר: "מרחב החדשנות שער הנגב - שדרות הינו התגשמות חזונם של אנשים רבים וטובים. פרויקט זה הינו חלק ממיזם 'ישראל 2040 - קק"ל בונה את ארץ המחר' הראויים לכל תודה, אך הוא גם התגשמות של שיתוף פעולה מופלא הקיים בין המועצה האזורית שער הנגב לבין עיריית שדרות. שיתוף פעולה אזורי ומלא בו השלם גדול מסך חלקיו. אזור שתושביו ומנהיגיו שמים בראש סדר היום שלהם את חזונם לקידום האוכלוסייה, מעיד על הערכים עליהם מושתת הקהילה שלנו".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: