לפרסום חייגו: 050-5788255

מ.א שער הנגב בהעוטף

שער הנגב

שעתה היפה של הקהילה - מ.א שער הנגב בהעוטף

שעתה היפה של הקהילה

בשבועיים האחרונים החלו מיני יוזמות בכל יישובי שער הנגב, שלצד ההגבלות וההנחיות מצליחים לשמור על חיי קהילה פעילים ורמת סולידריות גבוהה מאי פעם. ראש המועצה: "הדוגמאות האלו מספיקות להבין את הלך הרוח בקהילות החזקות והמלוכדות שלנו. אי אפשר להשאר אדישים אל מול הכוח העצום הזה. לצד הקושי והאתגר, אין ספק שזוהי שעתה היפה של קהילת שער הנגב" (צילום: דוברות המועצה)

מיזם "קהילה ברשת" של שער הנגב יצא לדרך - מ.א שער הנגב בהעוטף

מיזם "קהילה ברשת" של שער הנגב יצא לדרך

בשבוע האחרון מפעילה המועצה האזורית שער הנגב, דרך דף הפייסבוק המועצתי ודרך האתר, את מיזם "קהילה ברשת". עשרות תכנים ומפגשים מקוונים, המיועדים לילדים בכל טווח הגילאים, צעירים ומבוגרים. בכל יום מתפרסם לו"ז המפגשים הצפוי בפייסבוק של המועצה. הבקרים נפתחים עם מפגשים המיועדים לילדי הגן, במהלך היום עולים תכנים המיועדים לילדים בגילאי בית ספר ותיכון, ובערב מפגשים מקוונים והרצאות בשלל תחומים למבוגרים

אמנם לא יחד, אבל גם לא לבד - מ.א שער הנגב בהעוטף

אמנם לא יחד, אבל גם לא לבד

בשבוע שעבר יצאו במועצה האזורית שער הנגב ביוזמה מרגשת - הכנה ושליחה של משלוחי מזון וציוד בסיסי למשפחות נזקקות, שאי הודאות הכלכלית והשהייה של הילדים בבית, מקשה עליהן במיוחד. מדובר ביוזמה של המועצה, אליה הצטרפו הישובים יכיני, מפלסים, נחל עוז, כפר עזה, דורות, רוחמה, ברור חיל, אור הנר, ארז וגבים. מחלקת הרווחה ניהלה את המבצע המורכב, ונהגי מחלקת התחבורה של המועצה חילקו את החבילות ביממה אחת של עבודה אינטנסיבית (צילום: דוברות המועצה)

בהמשך להנחיות משרד הבריאות - מועצת שער הנגב יוצאת בהודעה לתושבים - מ.א שער הנגב בהעוטף

בהמשך להנחיות משרד הבריאות - מועצת שער הנגב יוצאת בהודעה לתושבים

ביממה האחרונה המועצה האזורית שער הנגב עושה מאמצים עילאיים לנסות ולייצר שגרה יציבה במסגרת ההנחיות של משרד הבריאות. בהודעה שהעבירה אמש לתושבים, מצורפים עדכונים חדשים במסגרת הנחיות משרד הבריאות (צילום: דוברות המועצה)

נשות שער הנגב ציינו את שבוע האישה הבינלאומי בפעילות גיבוש מרתקת - מ.א שער הנגב בהעוטף

נשות שער הנגב ציינו את שבוע האישה הבינלאומי בפעילות גיבוש מרתקת

בשבוע שעבר ציינו בכל העולם את שבוע האישה הבינלאומי. ביום חמישי האחרון יצאו כל עובדות המועצה לפעילות גיבוש במרכז ההידרותרפי. יחד הן נהנו משיעורי ההידרו לבריאות הגוף והנפש ומארוחת צהרים מושקעת. גם כלפי הקהילה, ערב ההוקרה לנשים מנהיגות ע"ש מרוה מיזלס ז"ל, שכאמור נדחה ובקרוב יקבע לו תאריך חדש, מצליח להאיר זרקור על התרומה המיוחדת וחשובה שיש לנשים בקהילה (צילום: דוברות המועצה)

מתכננים את העתיד - מ.א שער הנגב בהעוטף

מתכננים את העתיד

ביום חמישי האחרון קיימו בשדרות את הכנס השנתי של איגוד המתכננים בישראל, שנערך השנה בשיתוף פעולה שלנו עם עיריית שדרות. הכנס הוקדש השנה לנושא שבמועצה האזורית שער הנגב ושדרות מתעסקים בו רבות - שיתופי פעולה בין מרחב כפרי למרחב עירוני. לכנס הגיעו מאות מתכננים, מהמשרדים המובילים בישראל, להתרשם וללמוד על תנופת הפיתוח של אזורינו (צילום: דוברות שער הנגב)

מסורת רבת שנים ומפגש היסטורי נערך במועצה האזורית שער הנגב - מ.א שער הנגב בהעוטף

מסורת רבת שנים ומפגש היסטורי נערך במועצה האזורית שער הנגב

את שבוע הבחירות האחרון בחרו לסיים במועצה האזורית שער הנגב במפגש היסטורי שהפך למסורת שנתית. ביום חמישי האחרון ישב אופיר ליבשטיין, ראש המועצה הנוכחי, לשיחה מרתקת עם ראשי המועצה האזורית שער הנגב לדורותיהם, "בשיחה נעימה וקולחת חלקנו חוויות הפרוסות על יותר משבעה עשורים! בהחלט היה מפגש מרגש וחשוב. נתראה כולם שוב בשנה הבאה" (צילום: דוברות המועצה)

גאווה מקומית: תושב שער הנגב סיים את קורס החובלים היוקרתי בצה"ל - מ.א שער הנגב בהעוטף

גאווה מקומית: תושב שער הנגב סיים את קורס החובלים היוקרתי בצה"ל

ביום רביעי התקיים טקס סיום קורס חובלים היוקרתי של צה"ל. אחד מיחידי הסגולה שסיים את הקורס והפך לחובל אלקטרוניקה רשמי הוא סגן יוני אביאני מכפר עזה. ראש המועצה: " יוני, אני מצדיע לך על ההישג המרשים. תמשיך לעשות חיל ולהוות דוגמא ומופת לנוער שלנו!" (צילום: דוברות המועצה)