לפרסום חייגו: 050-5788255

מ.א שער הנגב בהעוטף

שער הנגב

יצא לדרך קורס הדירקטוריות הראשון שמיועד לתושבות ולעובדות מועצת שער הנגב - מ.א שער הנגב בהעוטף

יצא לדרך קורס הדירקטוריות הראשון שמיועד לתושבות ולעובדות מועצת שער הנגב

כחלק מתהליך חיזוק הכוחות הפנימיים מתוך המועצה ובשיתוף פעולה של הדס טריקי, יועצת לקידום מעמד האישה, יצא לדרך לפני כחודש קורס הדירקטוריות הראשון, שמיועד לתושבות ולעובדות המועצה על כל שלוחותיה (צילום: דוברות המועצה)

סוף שיתוף במחשבה תחילה - מ.א שער הנגב בהעוטף

סוף שיתוף במחשבה תחילה

בשבוע שעבר התקיים ברחבי הארץ שבוע האינטרנט הבטוח. יהודה אהרוני, השוטר הקהילתי של שער הנגב העביר הדרכות בשכבות הבוגרות של היסודי ובחטיבות הביניים. בנוסף, חשף אותם יהודה למוקד המשטרתי החדש שנועד למנוע ולטפל בבריונות סייבר (מוקד 105). ראש המועצה: "אני שמח שיכולנו לקדם את הנושא אצלנו. חשוב שגם אנחנו, ההורים, נלמד את ילדינו שלפגיעות במרחב המקוון יש מענה" (צילום: דוברות המועצה)

יזמות באדום - דרום אדום חוגג 15 - מ.א שער הנגב בהעוטף

יזמות באדום - דרום אדום חוגג 15

בדיוק כמו השמש, הזורחת בכל בוקר, כך מביא איתו חודש פברואר את פסטיבל "דרום אדום" המתקיים ברחבי הנגב המערבי. השנה, אנו מציינים 15 שנים לתחילתו של מיזם שהתחיל בקטן והפך לאירוע הנמשך על פני חודש שלם, 5 סופי שבוע והוא האירוע הגדול ביותר בישראל המתקיים במרחב הפתוח. בעיצומו של הפסטיבל ובתחילתו של השבוע השלישי מצפה לנו מזג אויר מושלם שיביא איתו את המטיילים

מרוסיה באהבה - מ.א שער הנגב בהעוטף

מרוסיה באהבה

ביום שלישי שעבר הגיעה למועצה האזורית שער הנגב משלחת ענקית של תגלית הלל מרוסיה. יותר ממאה צעירים הגיעו לאזור לסיור, מפגש עם תושבים וכמובן ארוחת צהריים. צעירי תגלית הילל לא הסתפקו רק בסיור, וצבעו כ-15 מיגוניות שונות ברחבי המועצה. ראש המועצה: "תודה ענקית לצעירי תגלית הילל שהגיעו ונתנו מזמנם וממרצם, למען ילדי שער הנגב" (צילום: דוברות המועצה האזורית שער הנגב)

פרויקט מיוחד של צביעת מיגוניות התקיים בשער הנגב - מ.א שער הנגב בהעוטף

פרויקט מיוחד של צביעת מיגוניות התקיים בשער הנגב

בשבוע שעבר התקיים פרויקט נפלא במועצה האזורית שער הנגב, במסגרתו נצבעו כ-16 מיגוניות בקרית החינוך על ידי 400 נערות ונערים מפרויקט "תגלית הלל". על הפרויקט ניצחה עם המון כישרון אמנית המנדלות, שירלי עוקב, מקיבוץ כפר עזה (צילום: דוברות המועצה)

שוברים שיאים בשער הנגב - מ.א שער הנגב בהעוטף

שוברים שיאים בשער הנגב

בני הנוער של שער הנגב ממשיכים לכבוש פסגות. ביום שני שעבר קיבלה מיה להב מקיבוץ גבים את אות שר החינוך לנוער מתנדב מצטיין. ביום שלישי, יממה אחר כך, התבשרו במועצה כי עידו ורטהיים בן ה-13 מברור חיל, שבר שיא בריצת 60 מטר. את השיא הוא שבר במסגרת תחרות הליגה למצוינות באתלטיקה, שהתקיימה בתל אביב. ראש המועצה: "בני הנוער שלנו הם ראש החץ של הקהילה, ואני גאה לומר שזה דור העתיד של שער הנגב" (צילום: דוברות המועצה)

ישוב ומועצה יחד - מ.א שער הנגב בהעוטף

ישוב ומועצה יחד

כחלק מתוכנית פיתוח וחיזוק המנהיגות בישובים במועצה האזורית שער הנגב, נפגשו בשישי האחרון חברי הנהלות הישובים, נציגי המליאה וממלאי התפקידים מהישובים יכיני, אור הנר, ברור חיל וגבים, לסדנה יוצאת דופן באוניברסיטת בן גוריון. המשתתפים לקחו חלק בסימולטור חברתי ראשון מסוגו בארץ, ובסדנה מעשית בנושא שותפויות ושיתוף (צילום: דוברות המועצה)

הכנס הראשון של קהילת עסקים שער הנגב נערך בשבוע שעבר - מ.א שער הנגב בהעוטף

הכנס הראשון של קהילת עסקים שער הנגב נערך בשבוע שעבר

ביום שלישי האחרון התכנסו עשרות מבעלי העסקים הקטנים והיזמים במרחב שער הנגב, לכנס הראשון של Bsng - קהילת עסקים שער הנגב. הכנס התקיים ב-eXlab, מרחב היזמות והחדשנות של המכללה האקדמית ספיר. ראש המועצה: "קהילת העסקים שלנו נועדה לאפשר לעסקי שער הנגב לגדול ולהתפתח יחד, בהתמודדות משותפת אל מול האתגרים, ובתהליך מתמשך של למידה והתחזקות" (צילום: דוברות המועצה)

ישיבת פורום הורים של תיכון שער הנגב התקיימה בשבוע שעבר - מ.א שער הנגב בהעוטף

ישיבת פורום הורים של תיכון שער הנגב התקיימה בשבוע שעבר

ביום שני האחרון נערכה במועצה האזורית שער הנגב ישיבת פורום הורים של תיכון שער הנגב. בפגישה הוצגה להורים התפיסה החינוכית של המועצה והיעדים שהציבו לשנה הקרובה ולשנים הבאות. ראש המועצה: "שמחתי לפגוש הורים מעורבים שלוקחים חלק פעיל בעיצוב הדור הבא של שער הנגב.  ישנה שותפות גדולה בין ההורים בתיכון לצוותים החינוכיים. פורום ההורים נותן לבית הספר רוח גבית. העבודה המשותפת של בית הספר עם הפורום היא יוצאת דופן וראויה להערכה" (צילום: דוברות המועצה)