לפרסום חייגו: 050-5788255

מ.א שער הנגב בהעוטף

שער הנגב

מערך חקירות אפידמיולוגיות עצמאי - שער הנגב - מ.א שער הנגב בהעוטף

מערך חקירות אפידמיולוגיות עצמאי - שער הנגב

מתחקרת מטעם המועצה, יחד עם כוח מתנדבים וצוותי הקורונה בישובים, ייצרו קשר עם כל חולה במועצה, על מנת לקטוע כמה שיותר מהר את שרשרת ההדבקה בתוך ישובי שער הנגב. לשם כך גם אנחנו מטמיעים בימים אלו מערכת מקוונת חדשנית שפיתחו קבוצת מתנדבים מומחים (תמונה:דוברות שער הנגב)

 אירוע חנוכת מרחב החדשנות התקיים אמש בשער הנגב - מ.א שער הנגב בהעוטף

אירוע חנוכת מרחב החדשנות התקיים אמש בשער הנגב

אמש נערך אירוע חנוכת מרחב החדשנות בו הוכרז על הקמת מרחב קק"לטק שער הנגב - שדרות, "מרחב החדשנות שער הנגב - שדרות הינו התגשמות חזונם של אנשים רבים וטובים. פרויקט זה הינו חלק ממיזם 'ישראל 2040 - קק"ל בונה את ארץ המחר' הראויים לכל תודה, אך הוא גם התגשמות של שיתוף פעולה מופלא הקיים בין המועצה האזורית שער הנגב לבין עיריית שדרות. שיתוף פעולה אזורי ומלא בו השלם גדול מסך חלקיו" (צילום: דוברות שער הנגב)

תעודת הוקרה הוענקה השבוע למחלקה לשירותים חברתיים בשער הנגב - מ.א שער הנגב בהעוטף

תעודת הוקרה הוענקה השבוע למחלקה לשירותים חברתיים בשער הנגב

משרד העבודה הרווחה והשירותים החברתיים העניק השבוע תעודת הוקרה למחלקה לשירותים חברתיים במועצה האזורית שער הנגב. ראש המועצה: "בימים אלו, בהם מדינת ישראל עוברת בחודשים האחרונים משבר כלכלי ובריאותי חסר תקדים, נתגלתה המחלקה לשירותים חברתיים במועצה כמקור עוצמה של מקצועיות ותפקוד. ברכותיי והערכתי הרבה לכולכם" (צילום: דוברות המועצה)

בשער הנגב נערכים לשנת הלימודים החדשה - מ.א שער הנגב בהעוטף

בשער הנגב נערכים לשנת הלימודים החדשה

בשבועות האחרונים עמלו רבות במועצה האזורית שער הנגב כיצד לפתוח את שנת הלימודים הקרובה, באופן שיאפשר רציפות לימודית לצד מסגרת יציבה לתלמידים. לאחר עבודה מאומצת של כל הצוותים המעורבים, גובש מתווה פורץ דרך של למידה, המשלבת את החינוך הפורמלי עם החינוך הבלתי פורמלי בישובים

בשער הנגב התגייסו ושלחו מאפים ופינוקים למבודדים שבקיבוץ כפר עזה - מ.א שער הנגב בהעוטף

בשער הנגב התגייסו ושלחו מאפים ופינוקים למבודדים שבקיבוץ כפר עזה

ביום שישי האחרון התגייסו חברי קיבוץ נחל עוז, ברור חיל והישובים הנוספים, ודאגו לשלוח לקיבוץ כפר עזה מאפים מתוקים לשבת ושלל פינוקים, עבור החולים והחברים הנמצאים בבידוד. ראש המועצה: "מחמם את הלב לראות את ההתגייסות ביישובי המועצה, את האחווה והערבות ההדדית" (צילום: דוברות שער הנגב)

במושב יכיני החליטו להקדיש את כל חודש אוגוסט לבני ובנות הנוער - מ.א שער הנגב בהעוטף

במושב יכיני החליטו להקדיש את כל חודש אוגוסט לבני ובנות הנוער

שיתוף פעולה של המושב עם מחלקות המועצה הרלוונטיות יצר תכניה עשירה במיוחד - מסע אופניים ופעילות שהעבירו אמהות המושב בנושא אורח חיים בריא ותזונה נכונה, אלו רק חלק ממה שעברו החודש והכל בהתנדבות. בני הנוער יפגשו עם רס"מ יהודה אהרוני, השוטר הקהילתי של שער הנגב, לשיחה על ביטחון, בטיחות והתנהגות נכונה. את השיחה יחתמו באימון פונקציונלי שיהודה מעביר במיוחד להם

בשער הנגב התקיים בשבוע שעבר האירוע הראשון של "חיוכים במדרכות" - הפנינג תיאטרון רחוב - מ.א שער הנגב בהעוטף

בשער הנגב התקיים בשבוע שעבר האירוע הראשון של "חיוכים במדרכות" - הפנינג תיאטרון רחוב

ביום שלישי שעבר התקיים האירוע הראשון של "חיוכים במדרכות" - הפנינג של תיאטרון רחוב, פסלים חיים, מוסיקה וכיף ברחבי יישובי המועצה האזורית שער הנגב. ראש המועצה: "שמחתי לראות עשרות משפחות בכל ישוב, שלקחו חלק בהפנינג תוך אחריות אישית וקהילתית גבוהה ושמירה על הנחיות משרד הבריאות. ההפנינג הנודד הוא תוצר של חשיבה יצירתית במיוחד, פרי שיתוף פעולה של מחלקת התרבות, רכזות התרבות בישובים והמועצה. אין ספק שהצלחנו להרים אירוע ססגוני, ייחודי ומהנה מאד" (צילום: דוברות המועצה)