לפרסום חייגו: 050-5788255

מ.א שער הנגב בהעוטף

שער הנגב

ממשיכים בתנופת הבנייה - מ.א שער הנגב בהעוטף

ממשיכים בתנופת הבנייה

במועצה האזורית שער הנגב עומדים לקראת סיום מגרש ספורט (מיני פיצ') חדש במושב יכיני. המגרש הוקם בעזרתו של המשרד לפיתוח הנגב והגליל ובעבודה מאומצת ומשותפת של צוותי המועצה הרלוונטיים והנהגת המושב. ראש המועצה: "אנחנו נמצאים בתנופת בניה והתחדשות, את התוצאות כבר ניתן לראות בשטח. יש עוד פרויקטים רבים שנמצאים בתהליכים ואני מקווה שבקרוב נוכל לצאת איתם לעבודה בשטח" (צילום: דוברות המועצה)

קהילה בריאה עושה ספורט - מ.א שער הנגב בהעוטף

קהילה בריאה עושה ספורט

בשבועות האחרונים עובדים צוותים במועצה האזורית שער הנגב על פרויקט חדש וייחודי שנקרא "זזים ביחד!". הפרויקט יתקיים כל פעם בישוב אחר במועצה, כאשר הוא יכלול הפנינג ספורט לכל המשפחה, משחקי ספורט קהילתי וחוגי ספורט וכושר מכל הסוגים, שיועברו על ידי מדריכי המרכז ההידרותרפי. ראש המועצה: "הפרויקט הוא חלק מתוכנית שעיקרה יצירת חווית ספורט המקדמת אורח חיים פעיל ובריא, ובד בבד מחזקת את הקהילה ואת ישובי המועצה" (צילום: דוברות המועצה)

לאור המצב - בשער הנגב יציינו את שבוע "החיים פה שווים" בדרך ייחודית - מ.א שער הנגב בהעוטף

לאור המצב - בשער הנגב יציינו את שבוע "החיים פה שווים" בדרך ייחודית

כמו בכל שנה, גם השנה מציינים במועצה האזורית שער הנגב את שבוע "החיים פה שווים", שמוקדש כולו לקבלה והכלה של האחר. השנה, בגלל אילוצי קורונה, צוות ההיגוי החליט לציין את השבוע בצורה יצירתית ומיוחדת, אך לא פחות משמעותית. השנה המועצה מעלה הפקה מיוחדת ומקומית של התכנית "סליחה על השאלה" שתוקדש לאחים ואחיות לילדים עם צרכים מיוחדים בשער הנגב

פרויקט מיוחד בשער הנגב: בני נוער יעבדו בקרית החינוך - מ.א שער הנגב בהעוטף

פרויקט מיוחד בשער הנגב: בני נוער יעבדו בקרית החינוך

בשבוע שעבר פתחו במועצה האזורית שער הנגב בפרויקט חדש ומיוחד במינו - במהלך שלושת השבועות הבאים יכנסו בני נוער בקבוצות הנעורים ביישובי שער הנגב, לעבוד בקרית החינוך. הנערים והנערות ישפצו את בתי הספר, את המרחב המשותף, יצבעו ויבנו לטובת ילדי שער הנגב שאמורים לפתוח את שנת הלימודים בעוד כחודש. ראש המועצה: "זוהי תעודת הצטיינות אמיתית לנוער של שער הנגב. בימי החופש הגדול, כשבני נוער בוחרים במחשב או בשוטטות לילית, בני הנוער שלנו מחויבים לעבודה למען הקהילה" (צילום: דוברות המועצה)

שער הנגב: צעד נוסף ומשמעותי בתהליך שירות לתושב במועצה - מ.א שער הנגב בהעוטף

שער הנגב: צעד נוסף ומשמעותי בתהליך שירות לתושב במועצה

השבוע התקדמו במועצה האזורית שער הנגב צעד נוסף ומשמעותי בתהליך שירות לתושב במועצה - אחרי השקת והפעלת המוקד המועצתי, נפתח שירות חדש, גם ירוק וגם חסכוני - שירות 'בא-לה מכולה' שמאפשר הצבה, פינוי, טיפול והטמנה של פסולת בניין, במחיר מסובסד והזול ביותר בשוק. השירות הוא תוצר של שיתוף פעולה בין האגף המוניציפלי במועצה לבין אשכול נגב מערבי, שפועל בסיוע המשרד להגנת הסביבה, על מנת למזער ככל שניתן את תופעת השלכת פסולת הבניין הפיראטית (צילום: דוברות המועצה)

החלו העבודות על בניית הרמזור בצומת ניר עם - מ.א שער הנגב בהעוטף

החלו העבודות על בניית הרמזור בצומת ניר עם

החלו העבודות על בניית הרמזור בצומת ניר עם. במועצת שער הנגב התבשרו לפני מספר שבועות על אישורו של צו תחילת העבודה במקום. השבוע הגיעו המשאיות וניתן לראות כבר את העבודה בשטח. ראש המועצה: "זוהי בשורה משמחת לכל תושבי שער הנגב ולתושבי ניר עם בפרט. יש פרויקטים נוספים שנמצאים בשלבים שונים של אישור, צוות המועצה ואני דוחפים בכל הכוח על מנת לקדם את מפת הדרכים החדשה במרחב שער הנגב" (צילום: depositphotos)

בשער הנגב מתגייסים להגברת מודעות נגד תופעת שכחת ילדים ברכב - מ.א שער הנגב בהעוטף

בשער הנגב מתגייסים להגברת מודעות נגד תופעת שכחת ילדים ברכב

בימים האחרונים, כמו בכל שנה בעונת הקיץ, שומעים על מקרים רבים של שכחת ילדים ברכב. לאחר מחשבות רבות כיצד ניתן לעלות את המודעות בנושא, החליטו במועצה האזורית שער הנגב להצטרף למבצע הארצי "לא שוכחים ילדים ברכב". במסגרת הפרויקט, יצאו השבוע צוותי השיטור והביטחון במועצה, בליווי ראש המועצה, לכל ישובי המועצה בכדי לתלות שלטים מעירי עיניים ולחלק לתושבים מחזיקי מפתחות, אשר מטרתם לעורר מודעות (צילום: דוברות המועצה)

שותפות היסטורית בין מועצת שער הנגב לעיריית שדרות - מ.א שער הנגב בהעוטף

שותפות היסטורית בין מועצת שער הנגב לעיריית שדרות

בשבוע שעבר הודיע ראש מועצת שער הנגב על הסכם וועדת הגבולות שבנתה המועצה יחד עם עיריית שדרות. הסכם הגבולות מאפשר פיתוח אזורי תעשייה ותעסוקה איכותית, ומעגן את שיתוף הפעולה בין הרשויות לטובת פיתוח האזור כולו. ראש המועצה: "מועצה אזורית שער הנגב והעיר שדרות קשרו קשר היסטורי יחד, על מנת לקדם את האינטרסים המשותפים שלנו - המרחב הכפרי לצד המרחב העירוני" (צילום: דוברות שער הנגב)

בשער הנגב עמלים בימים אלו על שיקום אתר מוזיאון המים בניר עם - מ.א שער הנגב בהעוטף

בשער הנגב עמלים בימים אלו על שיקום אתר מוזיאון המים בניר עם

בשבוע שעבר ראש מועצת שער הנגב עם נציגי הרשות לשימור אתרים ונציגי קיבוץ ניר עם, כדי לדון במהלך השיקום של אתר מוזיאון המים בניר עם. המוזיאון מספר את סיפור הגנת הנגב בתקופה שקדמה למלחמת השחרור ואת סיפורו של קו המים שנחפר בניר עם בשנת 1947. ראש המועצה: "השדרוג צפוי להפוך אותו לאחד ממוקדי התיירות ההיסטורית המרשימים באזור. התהליך אמנם ארוך והוא רק התחיל, אבל אנחנו יצאנו לדרך" (צילום: דוברות המועצה)

קהילת שער הנגב תומכת במאבק העובדים הסוציאליים - מ.א שער הנגב בהעוטף

קהילת שער הנגב תומכת במאבק העובדים הסוציאליים

ראש מועצת שער הנגב אופיר ליבשטיין הגיע אמש לחזק את ידי העובדות והעובדים הסוציאליים, במאבקםן הצודק להסדרת תנאי ההעסקה של העבודה הסוציאלית בישראל, "אין ספק שמגיע להן הרבה יותר. לנו בשער הנגב, בעוטף עזה ובכלל, מגיע עו"סיות ועו"סים שמקבליםות יותר. אני כאן לחזק ולתת רוח גבית במאבק הצודק שלכםן" (צילום: דוברות שער הנגב)