לפרסום חייגו: 050-5788255

קהילה בהעוטף

כתבות עומק מורחבות וכתבות מגזין

המשל"תים נכנסים לשדרות - קהילה בהעוטף

המשל"תים נכנסים לשדרות

עיריית שדרות ממשיכה להיות עם הפנים לתושב ומקימה מרכזי שירות לתושב, משל"תים, בשכונות השונות. השבוע נחנך המשל"ת בשכונות נאות אביב ונאות הנשיא ומאות הורים וילדים נהנו מהפנינג הפתיחה. דוידי: "אנחנו נדאג להגיע לכל תושב ותושבת ולתת לכם את המענה הטוב ביותר" (צילום: רייב אטרקציות)

מתי בפעם האחרונה עשית משהו בשביל מישהו? פרויקט קק"ל למען הקהילה חוזר לקראת ראש השנה - קהילה בהעוטף

מתי בפעם האחרונה עשית משהו בשביל מישהו? פרויקט קק"ל למען הקהילה חוזר לקראת ראש השנה

רגע לפני תחילת השנה החדשה, רתמה קק"ל 10,000 מתנדבים מכל רחבי הארץ לטובת פרויקטים של שיפוץ ושדרוג בתים ומועדונים של ניצולי שואה, קשישים, בעלי צרכים מיוחדים ועולים חדשים. יו״ר קק״ל עטר: ״גאה בכך שפעילותה של קק״ל תאפשר לאנשים רבים לפתוח את השנה בצורה טובה ומכבדת״ (צילום: יוסי זליגר, ארכיון הצילומים של קק"ל)

ערב ראש השנה - מד״א למען הקהילה:  מבצע ״יין ודבש״ - קהילה בהעוטף

ערב ראש השנה - מד״א למען הקהילה: מבצע ״יין ודבש״

לרגל ראש השנה, יותר מעשרת אלפים חבילות מזון נאספו ונארזו ע"י מתנדבי מד"א, תרומה עבור משפחות מעוטות יכולת. מתנדבי מד"א התפרשו בשבועות האחרונים ברחבי הארץ ובאזור הדרום בפרט, סמוך לרשתות שיווק ומרכולים, במסגרת מבצע "יין ודבש, שכבר הפך למסורת (צילום: דוברות מד"א)

אמהות העוטף יוצאות מהפייסבוק - קהילה בהעוטף

אמהות העוטף יוצאות מהפייסבוק

לאירוע לייב ראשון מסוגו של קבוצת הפייסבוק השוקקת הגיעו עשרות אמהות מאשקלון ועד גבולות. ביום שני האחרון נפגשו לראשונה עשרות אימהות החברות בקבוצת הפייסבוק הפעילה "אמהות העוטף", לערב של הכרות, כיף, שמחה, מפגן של חוסן אישי ונפשי, אוכל טוב ומפגש נשי מעצים (צילום: ג'ני פפרמן - סטודיו הבלון הצהוב)

רחוב הרמב"ם בשדרות התחדש - קהילה בהעוטף

רחוב הרמב"ם בשדרות התחדש

תנופת הפיתוח בשדרות אינה פוסחת על השכונות הוותיקות. פרויקט שיפוץ רחוב הרמב"ם בעלות של כמיליון וחצי שקלים הגיע לסיומו. ראש העיר, אלון דוידי, הגיע לבתי התושבים עם זר ורדים ובישר על פתיחת מרכז שירות לתושב בשכונה: "נמשיך לפתח את העיר ולהפוך אותה ליפה והמקסימה ביותר במדינת ישראל" (צילום: עיריית שדרות)