לפרסום חייגו: 050-5788255

קהילה בהעוטף

כתבות עומק מורחבות וכתבות מגזין

מטרור לתקומה: הכירו את סיפורה המדהים של משפחת כהן מעוטף עזה - קהילה בהעוטף

מטרור לתקומה: הכירו את סיפורה המדהים של משפחת כהן מעוטף עזה

אחרי 20 שנה של טרור ביטחוני וחקלאי בעוטף עזה, אלי כהן, חקלאי וותיק מאזור כרם שלום שגדל לצל שדות ומטעים, לא חלם שיום אחד הוא ושני בניו, שכבר יצאו לפני כמה שנים לדרך חדשה ללא קשר לחקלאות, יאחדו כוחות ויקימו מיזם חקלאי במרכז הארץ בלב רמת השרון (צילום: בתיה כהן)

אמש התקיים אירוע פתיחה של "הקליניקה השיווקית" באקסלאב בספיר - קהילה בהעוטף

אמש התקיים אירוע פתיחה של "הקליניקה השיווקית" באקסלאב בספיר

אמש (חמישי) התקיים אירוע פתיחה של "הקליניקה השיווקית" באקסלאב בספיר. האירוע הפגיש בין סטודנטים שנה ב' מהמחלקה לשיווק טכנולוגי ובעלי עסקים קטנים מהאיזור, כולל נשים מעומתות ״נשים יוזמות״. בעלי העסקים נתנו רקע בקצרה על העסק ומטרותיו ולאחר מכן נערך "ספיד דייטס" שבמסגרתו נוצרו שידוכים בין הסטודנטים לבעלי העסקים

קבוצות הריצה בשדרות מעלות הילוך - קהילה בהעוטף

קבוצות הריצה בשדרות מעלות הילוך

שדרות תופסת תאוצה בתחומי הספורט והתזונה הנכונה. בהנחיית ראש העיר, אלון דוידי, בכלל מוסדות החינוך בעיר מונחלת חשיבות הספורט לגוף ולנפש וכן תזונה נכונה ובריאה. בימים אלה פועל מרכז הצעירים לעודד עוד ועוד תושבים להצטרף לקבוצות ריצה ואלה הקיימות כבר ישתתפו במרוץ שדרות-שער הנגב ב-7/11/19 (צילום: באדיבות עיריית שדרות)

כ-150 סטודנטים וסטודנטיות לקחו חלק בהפנינג פתיחת הכפר בניר עוז כחלק מאירועי שבוע קדמה - קהילה בהעוטף

כ-150 סטודנטים וסטודנטיות לקחו חלק בהפנינג פתיחת הכפר בניר עוז כחלק מאירועי שבוע קדמה

את פתיחת שנת הלימודים האקדמית ציינו בארגון קדמה בהשקת הכפר החדש בניר עוז. מאות סטודנטים מכפרי הסטודנטים של קדמה מרחבי הארץ התאספו יחד כדי להכיר את הקהילה ולהתנדב. השנה בחרו הסטודנטים להתנדב ולשקם את יערות קק"ל, לטפח את שטחי הקיבוץ, וקיימו סדרת מפגשים עם אנשי עוטף עזה (צילום: Funia - Digital & Beyond)

קו ניר עם-לוס אנג'לס: הקיבוצניקית שכובשת את העולם - קהילה בהעוטף

קו ניר עם-לוס אנג'לס: הקיבוצניקית שכובשת את העולם

מאיה שמחי עטר, חברת קיבוץ ניר עם, נמצאת בחודשים האחרונים בלוס אנג'לס, לשם נסעה כדי להגשים את חלום המשחק שלה. בראיון מיוחד ל"העוטף" היא מספרת על ההפקות המיוחדות בהן השתתפה בארץ, למה ההסלמה האחרונה גרמה לה להבין שזה הזמן לנסות, ומדוע נבחרה על-ידי מגזין "את" לאחת מנשות הקריירה המשפיעות של השנה (צילום: ערן אליסטר)

אחרונים חביבים: זוג רופאים צעירים הם הזוג האחרון שנקלט לשכונה החדשה בניצנים - קהילה בהעוטף

אחרונים חביבים: זוג רופאים צעירים הם הזוג האחרון שנקלט לשכונה החדשה בניצנים

קיבוץ ניצנים קלט את הזוג האחרון וה-68 במספר לשכונה החדש שנבנית במסגרת פרויקט הבנייה והצמיחה הדמוגרפית של חברת קורום בקיבוץ. הברכות מגיעות לבני הזוג טל (33) וקרן (32) קלימיאן, שני רופאים צעירים ואידיאליסטים אשר בחרו לוותר על חיי העיר ולבנות את בית חלומותיהם בקיבוץ הדרומי (צילום: קורום)

עיריית שדרות משיקה את פרס  חוויית השירות המצטיין - קהילה בהעוטף

עיריית שדרות משיקה את פרס חוויית השירות המצטיין

יוזמה חדשה של האגף לשירות התושב בעיריית שדרות הולידה את פרס חווית השירות המצטיין שיוענק לאחד או יותר מעובדי העירייה פעמיים בשנה, בראש השנה ובחג הפסח. תושבי שדרות שלחו את המלצותיהם ולבסוף נבחרו מנהל מחלקת הגינון, מנחם רומנו, ואב הבית בבית ספר "מדעי תורני", אורן טוויטו, לקבל את הפרס. "מני ואורן הם גאווה לכולנו, דוגמה טובה לעובדים מסורים שאוהבים את עבודתם", אמר דוידי (צילום: גולן סבג)