לפרסום חייגו: 050-5788255

קהילה בהעוטף

כתבות עומק מורחבות וכתבות מגזין

פתיחת קורס הכשרה ראשון למתנדבים ופעילים של מז"ח (מרכז זכויות חברתיות) ברהט - קהילה בהעוטף

פתיחת קורס הכשרה ראשון למתנדבים ופעילים של מז"ח (מרכז זכויות חברתיות) ברהט

בשבוע שעבר נפתח קורס הכשרה ראשון למתנדבים ופעילים של מז"ח. רשת מרכזי זכויות חברתיות – מז"ח, הינו מיזם חברתי משותף של בית הספר לעבודה סוציאלית במכללה האקדמית ספיר ותושבי הנגב. מרכזי מז"ח שהוקמו עד כה בשדרות, אופקים, בבאר שבע וכעת ברהט עוסקים בבניית קהילות המסנגרות עבור זכויותיהן. החיבור בין התושבים לאקדמיה יוצר שותפות ייחודית אשר מסייעת ביצירת קהילות מועצות אשר כבר רשמו לזכותן הצלחות והישגים רבים (צילום: הייתאם אל נבארי, רכז הסטודנטים)

ולנטיין דיי 2020: איך מתמרנים זוגיות עם ניהול עסק משותף - קהילה בהעוטף

ולנטיין דיי 2020: איך מתמרנים זוגיות עם ניהול עסק משותף

היום מציינים את יום הוולנטיין, חג האהבה. לרגל יום זה שוחחנו עם קרן גלבוע שהקימה ביחד עם בעלה את מסעדת "הנגריה", אשר מספרת לנו איך משלבים את הזוגיות עם העבודה, "העבודה לעולם לא נגמרת, אז לפחות אנחנו ביחד" (צילום: באדיבות משפחת גלבוע)

מזדהים עם תושבי העוטף: מרכז מול 7 יחלק 5,000 סרטים אדומים לרכב - קהילה בהעוטף

מזדהים עם תושבי העוטף: מרכז מול 7 יחלק 5,000 סרטים אדומים לרכב

מרכז מול 7 שדרות יחלק ביום שישי הקרוב כ-5,000 סרטים אדומים לתליה על הרכב - לאות הזדהות עם מצבם של תושבי האזור. דיילים מטעם המרכז יעמדו בין השעות 10:00 ל-14:00 בכניסה המערבית לעיר, ויחלקו לנהגים סרטים בצבע אדום אשר עליהם יופיע הלוגו "הלב עם העוטף (צילום: אסף פינצ'וק)

בואו לשמוע את הסיפור של שדרות - קהילה בהעוטף

בואו לשמוע את הסיפור של שדרות

מוזיאון בית המייסדים יספר את סיפור הקמתה של העיר שדרות ויציג את תרומתם החלוצית של ראשוני היישוב בשנות ה-50 וה-60 ועד להישגיה של העיר בימים אלה. ראש העיר, אלון דוידי: "דווקא בימים ששדרות נמצאת בהתפתחות מואצת, ישנה חשיבות מיוחדת לזכור ולהוקיר את מסירות נפשם של דור המייסדים" (צילום תמונות הדמיה: חברת "דיסקין")

כל המקומות שאפשר לשבת בהם עם לפטופ בשער הנגב - קהילה בהעוטף

כל המקומות שאפשר לשבת בהם עם לפטופ בשער הנגב

מכירים את זה שאתם עצמאיים/עובדים מהבית או סטודנטים ונמאס לכם לשבת בבית (או שאי אפשר), ואתם רק מחפשים מקום נחמד לפתוח בו לפ-טופ בכיף? סיון שלחין - עצמאית בעצמה וצמודה חזק למחשב נייד חתיך בצבע אדום, יצאה למצוא את כל המקומות במועצה אזורית שער הנגב שבהם תוכלו לבלות זמן איכות עם המחשב שלכם ושלל המשימות שהוא מכיל. כתבה שנייה בסדרה