לפרסום חייגו: 050-5788255

קהילה בהעוטף

כתבות עומק מורחבות וכתבות מגזין

גמלאי המדינה ביקרו בשדרות וחיזקו את הסוחרים - קהילה בהעוטף

גמלאי המדינה ביקרו בשדרות וחיזקו את הסוחרים

200 גמלאי המדינה פקדו ביום ראשון השבוע את עוטף עזה ושדרות כדי לחזק את התושבים. בשבועות הקרובים יגיעו יותר מ-1000 מגמלאי המדינה לתת כתף לעוטף. במהלך הביקור, אירח אותם ראש עיריית שדרות, אלון דוידי, שאמר שפעולות כמו אלה של עמותת הגמלאים, מחזקות מאוד את תושבי העוטף בכלל ובעלי העסקים בפרט

מתגייסים למען העסקים בדרום: תושבי רעננה וראש העיר יערכו קניות לשבת בשדרות - קהילה בהעוטף

מתגייסים למען העסקים בדרום: תושבי רעננה וראש העיר יערכו קניות לשבת בשדרות

יוזמה מרעננת: עשרות תושבים, חברים ומוזמנים צפויים להצטרף מחר ליוזמה של ראש עיריית רעננה, חיים ברוידא, ולערוך את הקניות לשבת - בשדרות. זאת על מנת לחזק את העסקים המקומיים ולתמוך בתושבי הדרום (צילום: אסף פינצ'וק)

מטרור לתקומה: הכירו את סיפורה המדהים של משפחת כהן מעוטף עזה - קהילה בהעוטף

מטרור לתקומה: הכירו את סיפורה המדהים של משפחת כהן מעוטף עזה

אחרי 20 שנה של טרור ביטחוני וחקלאי בעוטף עזה, אלי כהן, חקלאי וותיק מאזור כרם שלום שגדל לצל שדות ומטעים, לא חלם שיום אחד הוא ושני בניו, שכבר יצאו לפני כמה שנים לדרך חדשה ללא קשר לחקלאות, יאחדו כוחות ויקימו מיזם חקלאי במרכז הארץ בלב רמת השרון (צילום: בתיה כהן)

אמש התקיים אירוע פתיחה של "הקליניקה השיווקית" באקסלאב בספיר - קהילה בהעוטף

אמש התקיים אירוע פתיחה של "הקליניקה השיווקית" באקסלאב בספיר

אמש (חמישי) התקיים אירוע פתיחה של "הקליניקה השיווקית" באקסלאב בספיר. האירוע הפגיש בין סטודנטים שנה ב' מהמחלקה לשיווק טכנולוגי ובעלי עסקים קטנים מהאיזור, כולל נשים מעומתות ״נשים יוזמות״. בעלי העסקים נתנו רקע בקצרה על העסק ומטרותיו ולאחר מכן נערך "ספיד דייטס" שבמסגרתו נוצרו שידוכים בין הסטודנטים לבעלי העסקים

קבוצות הריצה בשדרות מעלות הילוך - קהילה בהעוטף

קבוצות הריצה בשדרות מעלות הילוך

שדרות תופסת תאוצה בתחומי הספורט והתזונה הנכונה. בהנחיית ראש העיר, אלון דוידי, בכלל מוסדות החינוך בעיר מונחלת חשיבות הספורט לגוף ולנפש וכן תזונה נכונה ובריאה. בימים אלה פועל מרכז הצעירים לעודד עוד ועוד תושבים להצטרף לקבוצות ריצה ואלה הקיימות כבר ישתתפו במרוץ שדרות-שער הנגב ב-7/11/19 (צילום: באדיבות עיריית שדרות)

כ-150 סטודנטים וסטודנטיות לקחו חלק בהפנינג פתיחת הכפר בניר עוז כחלק מאירועי שבוע קדמה - קהילה בהעוטף

כ-150 סטודנטים וסטודנטיות לקחו חלק בהפנינג פתיחת הכפר בניר עוז כחלק מאירועי שבוע קדמה

את פתיחת שנת הלימודים האקדמית ציינו בארגון קדמה בהשקת הכפר החדש בניר עוז. מאות סטודנטים מכפרי הסטודנטים של קדמה מרחבי הארץ התאספו יחד כדי להכיר את הקהילה ולהתנדב. השנה בחרו הסטודנטים להתנדב ולשקם את יערות קק"ל, לטפח את שטחי הקיבוץ, וקיימו סדרת מפגשים עם אנשי עוטף עזה (צילום: Funia - Digital & Beyond)