לפרסום חייגו: 050-5788255

קהילה בהעוטף

כתבות עומק מורחבות וכתבות מגזין

כ-150 סטודנטים וסטודנטיות לקחו חלק בהפנינג פתיחת הכפר בניר עוז כחלק מאירועי שבוע קדמה - קהילה בהעוטף

כ-150 סטודנטים וסטודנטיות לקחו חלק בהפנינג פתיחת הכפר בניר עוז כחלק מאירועי שבוע קדמה

את פתיחת שנת הלימודים האקדמית ציינו בארגון קדמה בהשקת הכפר החדש בניר עוז. מאות סטודנטים מכפרי הסטודנטים של קדמה מרחבי הארץ התאספו יחד כדי להכיר את הקהילה ולהתנדב. השנה בחרו הסטודנטים להתנדב ולשקם את יערות קק"ל, לטפח את שטחי הקיבוץ, וקיימו סדרת מפגשים עם אנשי עוטף עזה (צילום: Funia - Digital & Beyond)

קו ניר עם-לוס אנג'לס: הקיבוצניקית שכובשת את העולם - קהילה בהעוטף

קו ניר עם-לוס אנג'לס: הקיבוצניקית שכובשת את העולם

מאיה שמחי עטר, חברת קיבוץ ניר עם, נמצאת בחודשים האחרונים בלוס אנג'לס, לשם נסעה כדי להגשים את חלום המשחק שלה. בראיון מיוחד ל"העוטף" היא מספרת על ההפקות המיוחדות בהן השתתפה בארץ, למה ההסלמה האחרונה גרמה לה להבין שזה הזמן לנסות, ומדוע נבחרה על-ידי מגזין "את" לאחת מנשות הקריירה המשפיעות של השנה (צילום: ערן אליסטר)

אחרונים חביבים: זוג רופאים צעירים הם הזוג האחרון שנקלט לשכונה החדשה בניצנים - קהילה בהעוטף

אחרונים חביבים: זוג רופאים צעירים הם הזוג האחרון שנקלט לשכונה החדשה בניצנים

קיבוץ ניצנים קלט את הזוג האחרון וה-68 במספר לשכונה החדש שנבנית במסגרת פרויקט הבנייה והצמיחה הדמוגרפית של חברת קורום בקיבוץ. הברכות מגיעות לבני הזוג טל (33) וקרן (32) קלימיאן, שני רופאים צעירים ואידיאליסטים אשר בחרו לוותר על חיי העיר ולבנות את בית חלומותיהם בקיבוץ הדרומי (צילום: קורום)

עיריית שדרות משיקה את פרס  חוויית השירות המצטיין - קהילה בהעוטף

עיריית שדרות משיקה את פרס חוויית השירות המצטיין

יוזמה חדשה של האגף לשירות התושב בעיריית שדרות הולידה את פרס חווית השירות המצטיין שיוענק לאחד או יותר מעובדי העירייה פעמיים בשנה, בראש השנה ובחג הפסח. תושבי שדרות שלחו את המלצותיהם ולבסוף נבחרו מנהל מחלקת הגינון, מנחם רומנו, ואב הבית בבית ספר "מדעי תורני", אורן טוויטו, לקבל את הפרס. "מני ואורן הם גאווה לכולנו, דוגמה טובה לעובדים מסורים שאוהבים את עבודתם", אמר דוידי (צילום: גולן סבג)

עיריית שדרות מוקירה את בני  משפחות האזרחים הוותיקים - קהילה בהעוטף

עיריית שדרות מוקירה את בני משפחות האזרחים הוותיקים

היחידה למניעת התעללות והזנחת אזרחים ותיקים בעיריית שדרות קיימה לאחרונה ערב מיוחד שהוקדש לבני המשפחה המטפלים בבני גיל הזיקנה. בני המשפחה נהנו מהרצאות מקצועיות ומתן כלים להתמודדות נכונה. ראש העיר: "בני המשפחה שלהם מלווים אותם במסירות רבה ואנו מוקירים להם תודה על כך" (צילום: עיריית שדרות)

המשל"תים נכנסים לשדרות - קהילה בהעוטף

המשל"תים נכנסים לשדרות

עיריית שדרות ממשיכה להיות עם הפנים לתושב ומקימה מרכזי שירות לתושב, משל"תים, בשכונות השונות. השבוע נחנך המשל"ת בשכונות נאות אביב ונאות הנשיא ומאות הורים וילדים נהנו מהפנינג הפתיחה. דוידי: "אנחנו נדאג להגיע לכל תושב ותושבת ולתת לכם את המענה הטוב ביותר" (צילום: רייב אטרקציות)

מתי בפעם האחרונה עשית משהו בשביל מישהו? פרויקט קק"ל למען הקהילה חוזר לקראת ראש השנה - קהילה בהעוטף

מתי בפעם האחרונה עשית משהו בשביל מישהו? פרויקט קק"ל למען הקהילה חוזר לקראת ראש השנה

רגע לפני תחילת השנה החדשה, רתמה קק"ל 10,000 מתנדבים מכל רחבי הארץ לטובת פרויקטים של שיפוץ ושדרוג בתים ומועדונים של ניצולי שואה, קשישים, בעלי צרכים מיוחדים ועולים חדשים. יו״ר קק״ל עטר: ״גאה בכך שפעילותה של קק״ל תאפשר לאנשים רבים לפתוח את השנה בצורה טובה ומכבדת״ (צילום: יוסי זליגר, ארכיון הצילומים של קק"ל)