לפרסום חייגו: 050-5788255

קהילה בהעוטף

כתבות עומק מורחבות וכתבות מגזין

לקראת החזרה ללימודים - הצלם אמנון ארד ממשיך בפרויקט "דרום שחור" - קהילה בהעוטף

לקראת החזרה ללימודים - הצלם אמנון ארד ממשיך בפרויקט "דרום שחור"

בהמשך לפרויקט הצילומים "דרום שחור" לספר הצילומים של אמנון ארד שייצא בקרוב, יצא אמנון עם ילדי גן שוקדה אמרי, גפן, הלל ועמית שעולים לכיתה א', לצילומים ביער שוקדה, "צילמתי אותם ביער השרוף להעלאת המודעות לקשיי ההתמודדות של ילדי והורי העוטף, בנוסף למעבר למסגרת החדשה ולקורונה שכולם מתמודדים איתה" (צילום: אמנון ארד)

מתכון חגיגי ובעלות של עד 100 ש"ח עבור 4 סועדים - באדיבות קמפיין הבשר של האיחוד האירופי - קהילה בהעוטף

מתכון חגיגי ובעלות של עד 100 ש"ח עבור 4 סועדים - באדיבות קמפיין הבשר של האיחוד האירופי

מתכון חגיגי וטעים במיוחד באדיבות קמפיין הבשר של האיחוד האירופי TASTE THR BEST ברוח התקופה - עלות המצרכים לא עולה על 100 ₪ עבור 4 סועדים. והפעם בתפריט: ביף בורגניון ברוטב יין. מתכון וצילום באדיבות קמפיין הבשר של האיחוד האירופי TASTE THE BEST

מתכון: מוקפץ אסייאתי, באדיבות קמפיין הבשר של האיחוד האירופי - קהילה בהעוטף

מתכון: מוקפץ אסייאתי, באדיבות קמפיין הבשר של האיחוד האירופי

מה נאכל השבוע? התלמידים חזרו לשגרת לימודים (לבינתיים). אחת המנות האהובות במיוחד על ילדים ובני נוער היא מנה מוקפצת בסגנון אסיאתי. הנה מתכון. בתיאבון! קרדיט מתכון ותמונה באדיבות שף יוסי חנוכה - קמפיין הבשר של האיחוד האירופי Taste The Best

עמיגור חילקה מוצרי חלב לאלפי דיירים בבתי גיל הזהב בדרום - קהילה בהעוטף

עמיגור חילקה מוצרי חלב לאלפי דיירים בבתי גיל הזהב בדרום

לכבוד שבועות, חולקו אלפי סלים עמוסים במוצרי חלב לדיירי בתי גיל הזה של חברת הדיור של הסוכנות היהודית בבאר שבע ובערים נוספות. הפעילות התאפשרה הודות לסיוע ארגונים יהודיים מכל העולם שנרתמו לשמח את הקשישים אחרי שבועות ארוכים של בידוד (צילום: באדיבות עמיגור)

ספקטרוניקס תורמת מחשבים לעשר משפחות בשדרות - קהילה בהעוטף

ספקטרוניקס תורמת מחשבים לעשר משפחות בשדרות

ספקטרוניקס-אמרסון משדרות ממשיכה להתגייס למען הקהילה. בעת הזו, על רקע עידן הקורונה והלמידה מרחוק, ועל אף השיח על חזרה לשגרה, סיימה בסוף השבוע מבצע של תרומת מחשבים חדשים למשפחות בעלות צורך, בתיאום עם מחלקת הרווחה בעירייה. את המחשבים מסרה ספקטרוניקס-אמרסון ביחד עם נציגי עיריית שדרות (צילום: מחלקת רווחה עיריית שדרות)

יום העצמאות 2020: במטבח של אביה - קהילה בהעוטף

יום העצמאות 2020: במטבח של אביה

בימים אלו, עצמאיים רבים נאלצים להמציא את עצמם מחדש בהתאם למגבלות וממשיכים בניסיונותיהם לספק ללקוחותיהם את השירות על הצד הטוב ביותר. כחלק מסדרת כתבות מיוחדת לכבוד יום העצמאות, נציג את סיפורן של שלוש נשים חזקות מאזור העוטף, שבגיל מאוחר החליטו לערוך שינוי בחייהן המקצועיים ולהפוך לעצמאיות. ואם לא די בכך, הצליחו לצלוח את משבר הקורונה, לחשוב מחוץ לקופסא ולהתאים את עצמן למציאות החדשה (צילום: ak אביעד קון)