לפרסום חייגו: 050-5788255

קהילה בהעוטף

כתבות עומק מורחבות וכתבות מגזין

מסיבת סוף קיץ לקהילה התומכת בשדרות - קהילה בהעוטף

מסיבת סוף קיץ לקהילה התומכת בשדרות

בשבוע שעבר התקיימה מסיבת סוף קיץ עבור חברי הקהילה התומכת בעיר שדרות. האגף לשירותים חברתיים בעיריית שדרות מפעיל, באמצעות חברת "תגבור" את הקהילה התומכת לנכים בעיר, שמטרתה לאפשר לנכים להשתלב בקהילה בפעילויות, באירועים ובמועדונים (צילום: עיריית שדרות)

בקהילות התומכות של "תיגבור" בשדרות חוגגים את סיום הקיץ - קהילה בהעוטף

בקהילות התומכות של "תיגבור" בשדרות חוגגים את סיום הקיץ

אירוע משמח בקהילה תומכת חיים עצמאיים לנכים בשדרות התקיים בשבוע שעבר לכבוד סיום הקיץ. מנכ"לית קבוצת תיגבור: חשוב לנו לחבק את הנכים והקשישים בקהילות התומכות, ולהסב להם שמחה בלב לקראת חגי תשרי הבאים עלינו לטובה" (צילום: יעקב דרעי)

כל המקומות שאפשר לשבת בהם עם לפטופ בשער הנגב - קהילה בהעוטף

כל המקומות שאפשר לשבת בהם עם לפטופ בשער הנגב

מכירים את זה שאתם עצמאיים/עובדים מהבית או סטודנטים ונמאס לכם לשבת בבית (או שאי אפשר), ואתם רק מחפשים מקום נחמד לפתוח בו לפ-טופ בכיף? סיון שלחין - עצמאית בעצמה וצמודה חזק למחשב נייד חתיך בצבע אדום, יצאה למצוא את כל המקומות במועצה אזורית שער הנגב שבהם תוכלו לבלות זמן איכות עם המחשב שלכם ושלל המשימות שהוא מכיל. כתבה שנייה בסדרה

הסיפור של שדרות הגיע לרוטשילד - קהילה בהעוטף

הסיפור של שדרות הגיע לרוטשילד

מיזם "שדרות רוטשילד" הגיע בשבוע שעבר לשדרות רוטשילד במרכז תל-אביב, במטרה להמחיש לתושבים מחוץ לעוטף עזה את חיי התושבים בדרום תחת שגרת טרור. מיזם "שדרות-רוטשילד" נולד כדי לגשר על הניתוק הגאוגרפי והרגשי בין תושבי הדרום בקהילותיהם לבין שאר הארץ, ולעודד הקשבה ותחושת ערבות הדדית ביוזמת החברה למתנ"סים הארצית, בשיתוף עיריית שדרות, מתנ"ס שדרות ומרכז חוסן בשדרות (צילום: באדיבות החברה למתנ"סים)

מהפכת השכונות הוותיקות בשדרות - קהילה בהעוטף

מהפכת השכונות הוותיקות בשדרות

ראש עיריית שדרות, אלון דוידי, ומחזיק תיק שיקום שכונות פיזי, אורן נזרי, סיירו בשבוע שעבר בשכונות השונות בעיר ועמד מקרוב על עבודות הפיתוח וההשקעה העצומה יחד עם משרדי הבינוי והשיכון והגנת הסביבה. התושבים לא נותרו אדישים ואמרו: "עכשיו כיף לצאת מהבית ולראות דשא ופרחים ולשבת על ספסל נוח (צילום: דוברות עיריית שדרות)