לפרסום חייגו: 050-5788255

קהילה בהעוטף

כתבות עומק מורחבות וכתבות מגזין

תושבי שדרות ייקחו חלק במיזם תיירותי

שדרות ובית: פותחים את הדלת לקבוצות מחוץ לעיר

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

מערכת העוטף

haotef@gmail.com

www.haotef.co.il

מנות אוכל ביתיות, סיפורים אישיים ואירוח אותנטי – כל אלה ועוד יחכו בשדרות במהלך חודש פברואר לקבוצות אשר תגענה לעיר במסגרת פסטיבל דרום אדום. זאת באמצעות מיזם תיירותי חדש של תיירות שדרות, בשיתוף עיריית שדרות.

בפרויקט ייקחו חלק תושבי שדרות בעלי בית קרקע ומרחב פתוח, אשר ישלבו אירוח ביתי, סיפור אישי וכמובן – יכולות בישול. המצטרפים יקבלו ליווי פרטני, אשר יכלול בין היתר הכנה של תפריט מותאם, יצירת מערכי הדרכה והנחייה, תמחור סופי של המוצר, עיצוב והתאמה של המתחם, קידום מכירות ושיווק, סיוע במוכנות לביצוע מבחינת יכולות אירוח, שיפור יכולות שירות וביקורת עסקית וכלכלית.

"בשדרות יש הון אנושי מובחר ביותר", אמר ראש עיריית שדרות, אלון דוידי, "תושבים חמים שאוהבים לארח ולבשל עבור אנשים אחרים. אני קורא לתושבים להצטרף למיזם ולהיות חלק מפסטיבל 'דרום אדום' המסורתי שמושך אליו מידי שנה עשרות אלפי אנשים".

"התיירות כיום אינה רק ספא יוקרתי או מונומנטים מפוארים" הוסיפה חן כהן מתיירות שדרות. "אנשים מחפשים את הסיפור, את האותנטיות ואת היצירה. בשדרות ישנם אנשים כישרוניים עם סיפורים מרתקים, וזה מה שאנשים רוצים - מפגש אנושי מרתק".

ניתן להגיש מועמדות באמצעות הודעת דוא"ל לכתובת hen@klsd.co.il.

קרדיט צילום: שי בן טל.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: