לפרסום חייגו: 050-5788255

קהילה בהעוטף

כתבות עומק מורחבות וכתבות מגזין

שליחות מוצלחת לדוידי בארה"ב ובקנדה

ראש עיריית שדרות, אלון דוידי, ייצג את העיר במשך שבועיים בשהותו בארצות הברית ובקנדה, והצליח לגייס מיליוני שקלים לטובת פרויקטים בתחומים שונים (צילום: עיריית שדרות)

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

מערכת העוטף

haotef@gmail.com

www.haotef.co.il

ביקורו של ראש עיריית שדרות, אלון דוידי, במשך כמעט שבועיים במספר מדינות בארצות הברית וכן בטורונטו שבקנדה הסתיים בהישג גדול מאוד וממשי – מיליוני שקלים לטובת פרויקטים רבים בעיר, בין השאר בתחום החינוך ולמרכז החוסן החדש שייבנה בשדרות.

דוידי השתתף במספר רב של אירועים ופגישות בלוס אנג'לס וכן באירוע השנתי של JNF שנקרא JNF Woman event, אירוע שנתי גדול שמכבד את כל הנשים שמעורבות ושותפות בפרויקטים של אזור לוס אנג'לס. דוידי נאם בפני המארחים ותיאר את נשות שדרות שמתמודדות בגבורה ומגדלות ילדים על אף המצב הביטחוני המורכב בעיר.

בתום ערב של קבוצת מועדון הגולף המקומי והיוקרתי, במהלכו הציג דוידי פרזנטציה שסיפרה על חוסן וחיים בצל טרור מתמשך,  הבטיחו מארגני האירוע לתרום את כל ההכנסות והתרומות להשלמת בינוי מרכז חוסן החדש בשדרות. דוידי גם ביקר בעיר דנבר, בירת קולורדו ופגש את אחד התומכים הגדולים של אזור עוטף עזה התורם רבות לפרויקטים באזור והביע נכונות לתרום תרומה משמעותית למרכז חוסן.  "אחת הקהילות הללו כבר התחייבה למאה אלף דולר למרכז טיפול בעלי חיים בשנה שעברה ואנו מקווים מאוד שימשיכו את התרומה בסדר גודל הזה גם השנה", סיפר דוידי. בשבוע הבא הם כבר מגיעים לביקור גומלין בשדרות.

בקנדה המשיך דוידי לעבוד במרץ, כשהפעם הצטרפו אליו סגנו, אלעד קלימי, ומנהל מגבית קנדה, אדי עזרן. הם נפגשו עם ההנהלה של UJA טורונטו והשתתפו במשלחת של הפדרציה היהודית של טורונטו – משלחת ישראל והתפוצות ובצעדה למען ישראל יחד עם 20,000 איש ואישה, נפגשו עם תלמידים בבתי-הספר המקומיים, ביקרו במרכזים קהילתיים ודנו על המשך ההשקעה בתכנית ה-STEM במיליוני שקלים ל-5 השנים הקרובות.

"הייתה נסיעה עמוסה ומוצלחת מאוד עבור העיר שדרות", סיכם דוידי. "כל נסיעה שכזו מביאה עמה הרבה פוטנציאל וקשרים שאותם יש למנף בהמשך הדרך. שדרות על המפה. בכל מקום שאני נפגש בו עם ראש ממשלה, שרים, קרנות ותורמים או כל אדם, אני מזמין אותו להיות חלק מהמשפחה הנפלאה של תושבי שדרות ולהיות שותף באחת המשימות הציוניות הגדולות של מדינת ישראל – המשך פיתוחה ושגשוגה של העיר שלנו שדרות".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: