לפרסום חייגו: 050-5788255

קהילה בהעוטף

כתבות עומק מורחבות וכתבות מגזין

שומרים על קשרים

בשבוע שעבר חזרו ראשי המועצות אשכול ושער הנגב, יחד עם ראש עיריית שדרות ונשיא מכללת ספיר מהוועידה השנתית של JNF ארה"ב. JNF הוא ארגון פילנתרופי שפועל לחיזוק כלכלי של יישובי הנגב המערבי, וחיזוק קשרי הקהילה בתוך כל ישוב ומועצה (צילום: עיריית שדרות)

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

צליל דיבקר

בת 29, נשואה + כלב, בעלת תואר ראשון בתקשורת ממכללת ספיר. נולדתי וגדלתי בקיבוץ בארי. כיום מתגוררת בנתיבות.

בשבוע שעבר חזרו אופיר ליבשטיין, ראש המועצה האזורית שער הנגב, גדי ירקוני, ראש המועצה האזורית אשכול, אלון דוידי, ראש עיריית שדרות ופרופ' שי פלדמן, נשיא מכללת ספיר, מהוועידה השנתית של jnf ארה"ב, שהתקיימה בוושינגטון. JNF הוא ארגון פילנתרופי, ששם לו למטרה להביא לנגב חצי מיליון תושבים, ומתוך כך הוא פועל לחיזוק כלכלי של ישובי הנגב המערבי ואף חיזוק קשרי הקהילה - בתוך כל ישוב וכמועצה.

אופיר ליבשטיין, ראש מועצת שער הנגב: "סיפרתי לחברי הועידה על החיים בעוטף, על ההצלחות שלנו ועל האתגרים. ארגון jnf ארה"ב צועדים איתנו בשער הנגב כבר שנים רבות. הם מלווים אותנו בעתות שגרה וחירום. הידידות בינינו הולידה בעבר הצלחות רבות כגון מיגון המרכז הפסיכולוגי שער הנגב וצביעת המיגוניות במרחבי המועצה. הידידות שלנו רק הולכת ומתחזקת ועל הפרק נמצאים כיום המון פרויקטים חדשים".

גדי ירקוני, ראש מועצת אשכול: "חזרנו מביקור מרתק ומרומם רוח אצל חברינו, שותפיה היקרים והציוניים של קהילת אשכול מעבר לים. בכל פעם מחדש כשאני פוגש את שותפינו במקסיקו ובארה״ב אני נפעם מהאהבה לישראל ולאשכול, מהדאגה לנו ומהרצון לקחת חלק מעשי בחיזוק ופיתוח ההתיישבות באשכול. אני מודה לשותפים שלנו מעבר לים למעשה הציוני בנגב ולחזון של מועצה אזורית אשכול".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: