לפרסום חייגו: 050-5788255

קהילה בהעוטף

כתבות עומק מורחבות וכתבות מגזין

ערב נתינה מיוחד נערך בשבוע שעבר בשיתוף "מרכז החסד דבי עילאי"

במהלך ערב ההתרמה שנערך בשבוע שעבר (ראשון) בבית הספר "נאות אברהם" בבאר שבע, רכשו המשתתפים בגדים חדשים, וההכנסות עברו כתרומה למשפחות נזקקות

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

מערכת העוטף

haotef@gmail.com

www.haotef.co.il

ביום ראשון שעבר התקיים בבאר שבע ערב נתינה שנעךך על-ידי צוות ותלמידי בית הספר "נאות אברהם", בשיתוף עם עמותת "מרכז החסד דבי עילאי". במהלך הערב ניתן היה לרכוש פריטי לבוש חדשים, כאשר כל ההכנסות מאותו הערב נתרמו למשפחות נזקקות. הרב אלי חוטה, מנהל בית הספר "נאות אברהם" אמר: "אנחנו רוצים לומר תודה לעמותת החסד דבי עילאי על הערב המיוחד שאנו עושים פה בשיתוף העמותה. אנחנו רוצים להודות על כל החסד שהם עושים למען הקהילה – חלוקת בגדים והכנסות שהן קודש לכיסוי ההוצאות. אנחנו יודעים שבתקופה שלנו יש משפחות שלא פשוט להן, והתרומות האלו מסייעות למשפחות האלו. החלוקה של הפריטים שהם חדשים זה דבר שהוא מדהים, חסד גדול, יישר כוח. תודה אישית לסימה לוי, אימא לילדים בבית הספר שמתנדבת בעמותה".

סימה לוי, מנהלת סניף דרום, סיפרה כי קיבלו ממרכז החסד "דבי עילאי" את כל הבגדים שהועמדו למכירה: "כל הסחורה שאנחנו מקבלים היא סחורה חדשה, זה בגדים שתורמים לנו. כיף לראות פה כל-כך הרבה משפחות שבאות ולוקחות את הבגדים האלו ונהנות מהם. כולם מוזמנים להגיע לסניף של הדרום, ונשמח מאוד לארח אתכם. תודה גדולה לעמותה שתורמת לנו את הדברים ועוזרת להפתיע אנשים מחדש ולעזור להמון משפחות נזקקות".

יניבה רוזנטל-אלוני, יו"ר ועד ההורים: "בשם כל הורי 'נאות אברהם' רצינו להגיד תודה רבה לעמותה שעזרה לנו להרים את הערב הזה, זה לא מובן מאליו לתרום למשפחות שנמצאות היום במצב לא פשוט. כל הכבוד גם לסימה שלקחה את היוזמה ונרתמה לעניין. תודה רבה לכולם".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: